Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Zigmaru Liepiņu veikalā apdāvina fane 5

Slavenības
2012. gada 10. augustā 08:40 2012. gada 10. augustā 08:40
Komponists Zigmars Liepiņš, atklājot 60 gadu jubilejai un koncertturnejai “Atgriešanās” veltīto izstādi, negaidīti no kādas talanta cienītājas saņēma dāvanu – skaistas aproču pogas!

Komponists Zigmars Liepiņš pārsteigts par rotu veikaliņa līdzīpašnieces Anitas Streičas pasniegto dāvanu.

Tirdzniecības centrā “Spice” atklātajā izstādē aplūkojamas fotogrāfijas no komponista privātā arhīva, kā arī videohronikas, fragmenti no koncertiem, teātra izrādēm un operām, kas apkopoti dokumentālajā filmā „Meistars”. Tā tapusi gada garumā, tiekoties ar cilvēkiem, kuru likteņi krustojās ar Zigmara Liepiņa likteni – komponista dzīvesbiedri Mirdzu Zīveri, dziedātājiem Imantu Vanzoviču, Donu, Viktoru Lapčenoku, kā arī nu jau 20 gadus Kazahstānā dzīvojošo kinofilmas „Vajadzīga soliste“ režisoru Genādiju Zemelu.

Izstādes atklāšanas dienā tirdzniecības centrā visiem interesentiem bija iespēja personīgi tikties ar Zigmaru Liepiņu un dziedātāju Donu, kurš klātesošos priecēja ar aizkustinošu “Ja tu man esi” dziedājumu.

Kad pasākums tuvojās izskaņai, jubilāram jauku pārsteigumu sagādāja juvelierveikala “Tronis” līdzīpašniece Anita Streiča, pēkšņi iznākdama no veikaliņa un cienījamajam māksliniekam pasniegdama dāvaniņu – skaistas aproču pogas liliju formā. Liepiņš jutās aizkustināts un, ielicis kārbiņu rokassomiņā, sirsnīgi apskāva savu sveicēju.

Pirmais Zigmara Liepiņa jubilejas koncerts notiks drīzumā Dzintaru koncertzālē, un tajā uz skatuves atkal redzēsim Mirdzu Zīveri, Imantu Vanzoviču, Igo, Aivaru Brīzi, Niku Matvejevu, Fredi, Ufo, Ievu Kerēvicu, Zani Dombrovsku, Gintu Krievkalni un Donu.

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Ronaldu pāreja uz "Juventus" pārraksta "Instagram" vēsturi 7
"Positivus" rīkotājs Majors cer šogad festivālā sagaidīt ļoti dažādu auditoriju 14
Festivālā "Positivus" tomēr neieradīsies britu mūziķis Mura Masa 4
Skatīt visus komentārus

"Умиротворенная и счастливая": Николай Басков рассказал, как изменилась Алла Пугачева

Анастасия Волочкова в Турции: мини-бикини, невероятные шпагаты и "голые" фото