Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Mēbeļu ražotne Uļjanovskā nosūtījusi bērnu gultas Džolijai, lai "viņai nav jātērējas" šīm mēbelēm un lai smagajā dzīves brīdī bērniem būtu priecīgāka gulēšana.

Krievijas mēbeļu fabrika nosūta "vientuļajai mammītei Andželinai" sešas bērnu gultiņas. FOTO 11

Slavenības
2016. gada 25. septembrī 15:33 2016. gada 25. septembrī 15:33
Holivudas superpāra šķiršanos sava tēla pucēšanai izmantojusi kāda mēbeļu rūpnīca Uļjanovskā, Krievijā. Uzņēmums, jūtot līdzi Andželinai Džolijai kā vientuļajai mātei, uzdāvinājis sešas bērnu gultas savā specifiskajā dizainā.

Džolijas un Pita bērni būtu priecīgi gulēt šajās košajās un dzīvespriecīgajās gultās, uzskata Uļanovskas mēbeļu fabrikā. Kompānijas pārstāvis stāsta: "Gultiņas jau ir izgatavotas, saliktas un nosūtītas. Mēs rūpīgi izraudzījāmies dizainu un krāsojumu katram no Džolijas un Breda pita sešiem bērniem. Meitenēm izlēmām dāvināt gultiņas košās krāsās, kā arī dzīvnieku tematikā ieturētas, savukārt zēniem kā jau zēniem - populārākās sporta mašīnas," atsaucoties uz vārdā nenosaukto kompāniju vēsta Krievijas medijs "Life News".

Viņš pauda līdzjūtību superpāra bērniem, kuriem "šis noteikti nav viegls laiks". Bērni vecāku šķiršanos noteikti pārdzīvojot, uzskata mēbeļu ražotnē. "Cerēsim, ka mūsu pieticīgā dāvāna spēs kaut nedaudz kliedēt rūgtumu viņu sirdīs," izteicies ražotāja pārstāvis, "Andželinai tagad nenāksies tērēties jaunām mēbelēm bērnu guļamistabām".

Izgatavotās gultas jau nākamnedēļ tikšot nogādātas ASV vēstniecības telpās Maskavā, kur noformēšot mēbeļu piegādi taisni līdz Džolijas namdurvīm. Vai aktrise šādu dāvinājumu no Uļjanovskas spēs novērtēt un atzīt gultas par labām esam, rādīs laiks.

Šīs domātas meitenēm. Jāatzīmē, ka meita Šilo sevi jau izjūt kā vīriešu dzimumam piederīgu.

Kasjauns.lv jau vēstīja, ka šīs nedēļas sākumā pasauli pāršalca vēsts par Andželinas Džolijas un Breda Pita "parauglaulības" iziršanu. Aktrise savu vīru vaino nespējā savaldīt dusmas un alkohola lietošanā. Izskanējis arī pieņēmums, ka Pits sācis kļūt vardarbīgs pret bērniem, kā arī, iespējams, krāpis sievu ar kādu aktrisi, kas šobrīd redzama ar grūtnieces punci.

Viņi audzināja sešus bērnus - Medoksu (15), Paksu (12), Zaharu (11), Šilo (10), un dvīņus Vivjenu un Noksu (8), trīs no viņiem ir pāra bioloģiskie.

Šādas gultiņas Krievijas uzņēmējs paredzējis šķirtās ģimenes puikām.


Kasjauns.lv/Foto: Publicitātes

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 17
Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 93
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Skatīt visus komentārus