"Īsto veču" Jāni aizsūta uz tievēšanas kūrortu. FOTO 5

Izklaide
2016. gada 27. septembrī 09:38 2016. gada 27. septembrī 09:38
Projektā piedalās pieci īsti vīri, taču rodas aizdomas, ka Jānis gaidāmo pārbaudījumu rudenī sāk uztvert pārāk vieglprātīgi. Tieši tādēļ viņu aizsūta uz tievēšanas kūrortu.

Katru nedēļu TV3 šovā „Īstie veči” skatītāji var pārliecināties, cik ļoti vizuāli mainās dalībnieku izskats. Gan raidījuma vadītājs Armands Simsons, gan pārējie dalībnieki šoreiz ir nobažījušies par komandas biedra Jāņa attieksmi un sasniegumiem. Ja Uldis šajā laikā nometis 21 kg, tad Jānis tikai 3,5 kg! Tādēļ, lai veicinātu Jāņa izpratni par veselīgu uzturu un tā nozīmi tievēšanas laikā, viņš tiek aizsūtīts uz tievēšanas kūrortu „Vitalitātes akadēmija”. Rezultāti patīkami pārsteidz, jo divu nedēļu laikā Jānis zaudējis septiņus kilogramus, tomēr, kā atzina pārējie dalībnieki – jaunais Jānis joprojām cīnās ar veco, kurš bez pārmetumiem var uzkost cauraudzīti, saldējumu, baltmaizi un citus „aizliegtos” produktus.


Raidījuma izskaņā veči sacentās ar Rīgas pašvaldības policijas glābējām. Protams, meitenes ir trenējušās daudz ilgāk un nopietnāk, tāpēc arī uzvarēja šova dalībniekus, tomēr sacensība bija gana interesanta un spraiga.

Kasjauns.lv / Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Tanks pret 100 gramiem dinamīta: ekskluzīvs ieskats spāņu karavīru mācībās Ādažos 21
Sinoptiķi izsaka prognozes, vai arī brīvdienās būs tikpat vasarīgs laiks 1
Gulbenes pusē karjerā draugu priekšā noslīcis 13 gadus vecs zēns
Skatīt visus komentārus