Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
„Ar lielām skumjām paziņojam, ka esam šķīrušies, ” aizvadītajā sestdienā sociālajos tīklos ierakstīja britu dīdžejs Fatboy Slim jeb Normans Kuks un viņa sieva TV personība Zoja Bola.

Fatboy Slim sieva aiziet pie jaunāka, jo "grib iedzert un nodarboties ar seksu" 10

Izklaide
2016. gada 28. septembrī 04:47 2016. gada 28. septembrī 04:47
Ģimenes draugi apstiprinājuši faktu, ka mūziķi Fatboy Slim (53) jeb Normanu Kuku pametusi viņa sieva Zoja Bola (45). Dzīve ar slaveno dīdžeju kļuvusi pārāk garlaicīga, un viņa atradusi sev rotaļu puisēnu, kam tikko pāri divdesmit.

Zoja Bola atstājusi ģimenes mājas, kurās dzīvoja kopā ar vīru Fatboy Slim un abiem bērniem – dēlu Vudiju Fredu (15) un meitu Nelliju Meju Luīzi (6).

„Zoja dziļi satriektajam Normanam pateica, ka viņš ir garlaicīgs, un, ka viņa vēlas iedzer un nodarboties ar seksu ar gados jaunāku mīļāko,” norādījis kāds paziņa.

Daži skeptiskāk noskaņoti draugi teic, ka pāris par šķiršanos publiski paziņojis tikai, lai Bola no šīs situācijas varētu iziet ar godu.

45 gadus vecā TV personība no vīra mājām izvākusies pirms divām nedēļām un pārcēlusies dzīvot pie mammas Džūlijas, kura mitinās turpat kaimiņos. Bērni palikuši dzīvot pie tēva.

Aizvadītajā sestdienā pāris sociālajos tīklos ierakstījis: „Ar lielām skumjām paziņojam, ka esam šķīrušies.”

„Pēc daudziem aizraujošiem piedzīvojumiem 18 gadu garumā, esam nonākuši pie mūsu varavīksnes beigām. Mēs aizvien esam lieliski draugi un turpināsim vien otru atbalstīt, un kopā audzināt mūsu skaistos bērnus, dzīvojot viens otram kaimiņos,” teikts paziņojumā.

 

„Karstāko strīdu laikā Zoja Normanu nosaukusi par garlaicīgu un teikusi, ka vēlas no dzīves ko vairāk,” norādījis kāds pāra paziņa. „Zojas lēmums Normanam bija kā zibens no skaidrām debesīm. Viņš dievina Zoju.”

Pērn Zoja bija nofotografēta naktsklubā skūpstāmies ar citu – ar 22 gadus veco puišu grupas dziedātāju Tay Starhz. Ne pati TV personība, ne viņas vīrs šo situāciju vēlāk publiski nekomentēja.

Zoja Bola jau agrāk gribējusi aiziet no vīra. 2003. gadā viņa iekārtoja kopīgas mājas ar citu dīdžeju – Dan Peppe, bet Normanam izdevās pierunāt sievu atgriezties.

„Manuprāt, viņai šajā laulībā kļuva garlaicīgi,” norādījis kāds cits pāra draugs. „Viņai vienmēr bijušas dēkas un laulība tā īsti nekad nefunkcionēja. Man šķiet, ka par spīti visam, viņi paliks draugi.”

Vēl daži norāda, ka laulības iziršanu veicinājušas Normana Kuka problēmas ar atturību. 2009. gadā viņš no alkohola atkarības ārstējies rehabilitācijas centrā. Lai atbalstītu vīru, kad viņš kļuva par atturībnieku, arī sieva pārtrauca lietot grādīgos dzērienus.

„Mēs esam kļuvuši tuvāki kopš vairs nedzeram,” savulaik izteicies Fatboy Slim.

2014. gadā Zoja atsāka lietot alkoholu, atkal tusēja pa Londonas naktsklubiem kopā ar draudzenēm un atgriezās pie ballīšu dzīvesveida.

Pērn kādā no Londonas naktsklubiem Zoja redzēta skūpstāmies ar 22 gadus veco puišu grupas mūziķi Tay Starhz. Ne Zoja, ne viņa vīrs vēlāk komentārus par situāciju nesniedza.

Kuks deva priekšroku vingrošanai sporta zālē un sāka trenēties pusmaratoniem. Mazpamazām viņu dzīves katra sāka iet pretējā virzienā.

„Zoja sakravāja mantas un aizgāja. Pēdējā laikā viņi daudz strīdējās un viņa secināja, ka ir gana,” norāda paziņa. „Visi strīdi bija par vienu un to pašu tēmu – Zoja vēlas iziet sabiedrībā un izklaidēties, bet Normans labāk grib palikt mājās. Viņš atturību panāca grūtā cīņā un nevēlas riskēt. Zoja to saprot, taču viņa dievina ballēties. Zoja un Normans aizvien sarunājas, taču šķiet, ka kaut ko saglābt cenšas tikai viņš. Viņa ir pārliecināta, ka šķiršanās ir uz visiem laikiem.”

Kāds no Normana draugiem teic, ka rehabilitācijas centrā mūziķis guvis vienu mācību, ko cenšas ievērot: neiet izklaidēties kopā ar citiem, kas nav atturībnieki. Acīmredzot šo „zelta likumu” viņš attiecina arī uz sievu.

Liels skandāls pārim bijis šā gada augustā, dodoties ģimenes brīvdienās uz Ibicu. „Strīds bija par Zojas iedzeršanu,” norāda paziņa. „Zoja nevēlas tikt nosēdināta uz dīvāna un vakaru pavadīt pie tējas tases.”

Vai pie vainas tikai Zojas pusmūža krīze vai tas vispār ir brīnums, ka šī laulība noturējusies tik ilgi?

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 17
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 15
Pasakaini skaista Šveices ciematiņa pašvaldība gatava maksāt 33 tūkstošus tiem, kas tur gribētu dzīvot 15
Skatīt visus komentārus