Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Justs Sirmais ar kompozīciju „Kaut mazliet”

Daiļais Justs spēlējas ar senām lietām. VIDEO 7

Slavenības
2016. gada 28. septembrī 12:26 2016. gada 28. septembrī 12:26
Klajā nācis šā gada Latvijas pārstāvja Justa Sirmā videoklips dziesmai „Kaut mazliet”, kurā lēnīgās dziesmas laikā Justs rosās telefonbūdiņā, staigā gar jūru un visu laiku izjusti dzied.

Par Andžeja Gavriša veidoto klipu Justs stāsta – svarīgi ir tas, ko skatītājs redz un jūt, jo “nelaimīgās mīlestības stāstu Andžejs ir atspoguļojis oriģinālā gaismā”. Dziesmas “Kaut mazliet” skanējums un noskaņa sasaucas ar režisora vīziju, kas ļāvusi sen dzirdētas un redzētas tēmas parādīt ar interesantiem, vēl neredzētiem līdzekļiem.

Video ir izmantota speciāli tā vajadzībām radīta sena telefona būdiņa, kas piepildīta ar divām tonnām ūdens. Klipā redzamās fotogrāfijas uzņemtas uz melnbaltas foto filmiņas, kurai beidzies derīguma termiņš – fotogrāfijas tapa video uzņemšanas laikā. Video redzama arī Dina Budkeviča, kura šo iespēju kā galveno balvu ieguva konkursā.

“Kaut mazliet” ir dziesmas “Have It All” versija latviešu valodā. Dziesma angļu valodā tika izdota īsi pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa Stokholmā.

 

Kasjauns.lv / Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 14
Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 9
"Pārgalvībai nav robežu!" Tā par kāda BMW šofera izdarībām Latgales pusē saka policijā 3
Skatīt visus komentārus