48 Foto
Aktrisei Arielai Vinterei mājas cenu izdevies pat nedaudz nokaulēt. Nekustamo īpašumu tirgū par māju prasīti 1.649 miljoni dolāru, bet aktrisei izdevies to iegādāties par 1.575 miljoniem.

18 gados nopērk māju par pusotru miljonu! FOTO 6

Izklaide
2016. gada 29. septembrī 09:00
Aktrisei Arielai Vinterei ir tikai 18 gadu, bet pateicoties lomai seriālā „Modern Family” („Amerikāņu ģimenīte”) un visnotaļ iespaidīgajam honorāram, jauniete sev nopirkusi māju par 1.5 miljoniem ASV dolāru!

Aktrise Ariela Vintere iegādājusies nesen uzceltu māju „Sherman Oaks” rajonā Losandželosas apkaimē, turklāt viņai prasīto cenu izdevies nokaulēt zemāku. Nekustamo īpašumu aģenti māju piedāvāja par 1.649 miljoniem ASV dolāru, bet mis Vinterei to izdevies iegādāties par 1.575 miljoniem.

Mājā ir četras guļamistabas un četras vannasistabas. Kopējā īpašuma platība sasniedz 300 kvadrātmetru. Katrai no guļamistabām ir sava individuālā „en-suite” vannasistaba.

Lai gan Ariela Holivudā pelna milzu naudu, aktrise apgalvo, ka viņas galvenais mērķis ir studēt universitātē. Vintere vēlas izmācīties par juristi sociālās taisnības jautājumos. „Man ir sajūta, ka cīņa par sociālo taisnību ir kā radīta man,” vēl janvārī slavenību žurnālam „People” izteicās aktrise. „Es vēlos turpināt strādāt kā aktrise un paralēli arī mācīties jurisprudenci. Manuprāt, jo vairāk tev ir zināšanu, jo labāka kļūst dzīve.”

Kopš 2014. gada par Arielas aizbildni oficiāli iecelta viņas vecākā māsa aktrise Šanele Vorkmana (37), jo meitenei nācies ciest no mammas fiziskās un emocionālās vardarbības. Prasību par aizbildnību Šanele iesniegusi jau 2012. gadā.

Arielas jaunā māja atrodas netālu no dzīvesvietas, kur viņa līdz šim mitinājusies kopā ar māsu Šaneli.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Dzīvnieku mocītājs Kalētu fermā turpina mērdēt lopus 36
  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 28
  • Policija atradusi 9 gadus veco Artūru, kurš vakarā nepārnāca mājās 13