24 Foto
Sarkanmate Samanta Tīna noņēmusi mākslīgās skropstas un izņēmusi pīrsingu. Tagad viņa seju akcentē ar tumšām uzacīm.

Samantu Tīnu bez skropstām un pīrsinga vairs nepazīt FOTO 99

Izklaide
2012. gada 13. septembrī 13:46
Ugunīgā pašmāju dziedātāja Samanta Tīna pievērsusies pārmaiņām – viņas sejā vairs nav pīrsinga un nav arī mākslīgo skropstas. Nu akcents likts uz tumšām uzacīm.

Sarunā ar portālu Kasjauns Samanta Tīna paskaidroja, ka savu ārieni mainījusi, jo citādas kļuvušas iekšējās sajūtas. „Tomēr pienāk kāds brīdis, kad man kaut kas iekšēji mainās. Es pirms tam kaut kā par to nebiju domājusi. Ar mākslīgām skropstām nostaigāju astoņus gadus. Iemesls šo skropstu lietošanai, bija visai vienkāršs – tā kā vispār nelietoju kosmētiku, mākslīgās skropstas, bija labs veids, lai ikdienā vienmēr justos labi, un ērti. Turklāt krāsošanās man neaizņēma daudz laiku. No rītiem pieceļoties, nomazgāju seju un ietonēju vaigus. Tā es varēju ātri un vienkārši sevi savest kārtībā.” Arī no pīrsinga Samanta atvadījusies bez ilgām pārdomām. „Es vienkārši piecēlos, un to izņēmu... Bez emocijām.”

Tādu līdz šim mēs pazinām sarkanmataino dziedātāju Samantu Tīnu.

Taču savu galveno iezīmi – sarkanos garos matus - Samanta vismaz pagaidām negrasās mainīt. „Nē, nē, no matiem neplānoju atvadīties. Man šobrīd ir labi, tā kā ir.”

Kasjauns.lv Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva


Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 42
  • Kāpēc atkal jāpagriež pulksteņi, un kam tas ir vajadzīgs 67
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 25