Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Antra Stafecka izdod jaunu singlu ar nosaukumu "Ļauj!" VIDEO 15

Slavenības
2016. gada 29. septembrī 16:16 2016. gada 29. septembrī 16:16
Dziesma “Ļauj” ir par jaunu cerību! Tās vairs nav ilgas pēc laimes, bet laime un miers, ko sniedz nekas cits, kā mīlestība!

Kā saka pati dziedātāja: “Vienmēr esmu teikusi, ka mūzika ir dvēseles valoda! Katrā manā dziesmā ir daudz emociju. Nekas nav tāpat vien.

Šī dziesma man ir ļoti īpaša jau tādēļ vien, ka nav minorā. Šī ir pirmā reize pēc ilgiem laikiem, kad manī nav melnbaltie toņi. Mīlestība! Tā mūs vienmēr vieno! Protams, es nevaru apgalvot, ka šī dziesma ietekmēs katru, kurš to klausīsies. Visdrīzāk katram būs sava personiskā asociācija. Bet kaut kāda iedvesmas deva tajā visā ir. Ja kāds kau to sajutīs, tad tas jau būs mans gandarījums par padarīto!”

Singla “Ļauj” mūzikas autore ir pati Antra Stafecka, teksta autore ir viņas mamma Ilze Mūrniece, savukārt dziesmas producents un aranžētājs ir Jānis Čubars.

“Ar Antru kopā esam veidojuši daudzas dziesmas. Un mūsu sadarbība vienmēr ir bijusi viegla un emocionāli abpusēji vienāda! Arī šī dziesma tam ir apliecinājums!  Strādājot kopā ar Antru, pārliecinos, ka domājam un jūtam līdzīgi.” – tā producents un aranžētājs Jānis Čubars.

Antras Stafeckas mamma Ilze Mūrniece par singla “Ļauj” vārdu nozīmi skaidro: “Brīnums šajā pasaulē ir mīlestība. Tajā var meklēt mierinājumu un rast spēkus, lai pārvarētu daudzās grūtības. Tā ir cerību un ilgu piepildījums. Un bezspēcīgs ir laiks, tas vienkārši apstājas, kad mēs mīlam un esam mīlēti.

Līdz šim Antra Stafecka darbojusies daudzos projektos un uz vienas skatuves dziedājusi kopā ar lielāko daļu no Latvijas atpazīstamajiem dziedātājiem un mūziķiem. Kā, piemēram, ar dziedātājiem Igo, Ati Ieviņu, Andri Ērgli, Ivo Fominu, Daini Skuteli, Aiju Andrejevu, Olgu Rajecku, Normundu Rutuli, ar grupu Otra  Puse un Colt, kā arī ar Raimondu Paulu un Uldi Marhilēviču.

Viņa ir piedalījusies dažādos mūzikālos projektos un televīzijas šovos. Kā pēdējo var minēt TV3 "Izlausies redzēts 2", kurā ieguva 2.vietu.


Kasjauns.lv / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Atklāta jauna Zemes līdziniece 14
Māris Olte par 6000 eiro nopircis dzelzceļa staciju 31
Skatīt visus komentārus