Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Žilbinoši: Karaliskā ģimene piedalās bērnu ballītē. Mazā Šarlote publiski pasaka pirmos vārdus! 21

Slavenības
2016. gada 30. septembrī 11:21 2016. gada 30. septembrī 11:21
Lielbritānijas kroņprincis Viljams un viņa sieva Kembridžas hercogiene Ketrīna turpina viesoties Kanādā un tā vien šķiet, ka šī vizīte viņiem īpaši iespiedīsies atmiņā, jo mazā Šarlote, kura pirmo reizi devās oficiālajā vizītē, pateikusi pirmos vārdus!

Lai arī pie uzmanības pieradušais princis Džordžs turpināja šarmēt sanākušos, Šarlote šoreiz "nozaga skatuvi", jo publiskā pasākumā izteica pirmos vārdus un spēra pirmos solīšus. Mediji ziņo, ka sajūsminātā princese, ieraugot balonus, skrēja tiem pakaļ un izkliedza "Pop!".

Vēlāk 16 mēnešus vecā lēdija dzirdēta, savam tētim Viljamam sakām "da da".

Britu mediji vēstī, ka karaliskā ģimene kopā ar bērniem apmeklēja bērnu tējas ballīti valdības mājā Viktorijā.

Arī šoreiz britu mediji kāri ziņo par hercogienes izvēlēto tērpu - bērnu tējas ballītē Ketrīna ieradās princesīgā 370 eiro vērtā "See by Chloe" kleitā, kamēr mazajai Šarlotei mugurā bija 80 eiro vērta "Pepa & Co" kleitiņa, bet Džordžs bija tērpies šortiņos un zilā "Wild and Gorgeous" džemperītī.

Kā ziņots, karaliskā pāra vizītes programmā ir paredzēti oficiāli pasākumi dažādās Kanādas vietās, kamēr abi bērni lielākoties uzturēsies Viktorijā auklītes uzraudzībā.

Kasjauns.lv/Video: Reuters

Citi šobrīd lasa

Valsts svētku balles un uguņošana, mākslas skandāli Dailes teātrī un Rīga atkal staro: ko darīt 18., 19. un 20. novembrī? 4
Atklāta jauna Zemes līdziniece 11
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 20
Skatīt visus komentārus