Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Ar Latvijas Televīzijas dāmu uzvaru sākas LTV šovs „Mana dziesma”. FOTO 10

Slavenības
2016. gada 2. oktobrī 16:17 2016. gada 2. oktobrī 16:17
LTV1 ēterā sestdienas vakarā bija skatāms pirmais no 12 Latvijas Televīzijas muzikālās spēles “Mana dziesma” raidījumiem, kurā dalībnieku lomās iejutās sešas LTV ētera personības.

Dagmāras Legantes komandā spēlēja žurnāliste Aija Kinca, Kultūras ziņu vadītājs Eva Ikstena un “Supernova” vadītāja Ketija Šēnberga. Savukārt kungu komandas godu ar Intaru Rešetinu priekšgalā aizstāvēja “Rīta Panorāmas” vadītājs Gusts Kikusts, “V. I. P.” vadītājs Uģis Joksts, kā arī Ingus Ulmanis, kurš vada raidījumu “4. studija”. Šoreiz viņiem nācās atstāt savu ierasto ampluā ārpus kadra un ļauties spēles “Mana dziesma” uzdevumiem, kas ļāva skatītājiem viņus ieraudzīt pavisam jaunā gaismā – azartiskus, asprātīgus, nedaudz dzēlīgus, atjautīgus un humora pilnus.

Pirmais “Mana dziesma” raidījums bija veltīts Imanta Kalniņa daiļradei. Dalībnieki lika lietā visas savas zināšanas, intuīciju, veiksmi un ātru reakciju, lai cīnītos par katru iespējamo punktu savai komandai. Viņi dziedāja, zīmēja, minēja un spēlēja pazīstamākās Kalniņa dziesmas, asprātīgi jokoja, flirtēja un apcēla viens otru.

Finālā uzvaras laurus plūca dāmas, kurām veiksmīgs izrādījās “Fināla sprints”. Līdz pēdējam jautājumam kungu komanda ar nelielu punktu pārsvaru apsteidza dāmas, taču Evas Ikstenas zibenīgā reakcija un Imanta Kalniņa biogrāfijas pārzināšana paglāba komandu no zaudējuma. Spēle noslēdzās ar rezultātu 21 pret 19. 

Cīņa par punktiem bija nopietna, taču spēles dalībnieki izrādīja arī koleģialitāti – brīdī, kad kungu komanda aizmirsa vienu no izskanējušajām Imanta Kalniņa kompozīcijām, trāpīgais Aijas Kincas komentārs par vidējo latviešu vīriešu attiecību garumu Uģim Jokstam palīdzēja atcerēties dziesmas nosaukumu “Viņi dejoja vienu vasaru”.

Dagmāra spēles gaitā novērtēja ne tikai kungu komandas sniegto atbilžu precizitāti, jociņus un dzelžaino loģiku, sniedzot atbildes, bet arī “Rīta Panorāmas” vadītāja Gusta Kikusta lielisko horeogrāfiju, kuru viņš demonstrēja laikā, kad grupa izpildīja Kalniņa radītās leģendārās melodijas. Viņa ierosināja kungu komandai izveidot plastisko trio, kam Intars izdomāja nosaukumu “Pliks ilustratīvisms”.

Nākamajā sestdienā, 8. oktobrī, “Mana dziesma” spēles laukumā tiksies citi dalībnieki, kuri izspēlēs spēli par leģendārās grupas “Jumprava” dziesmām.

Kasjauns.lv / Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Lidojums ar vintedža piesitienu: tā izskatās vienā no interesantākajiem Rīgas dzīvokļiem 14
Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro
Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā
Skatīt visus komentārus