Sasienot un ieslēdzot vannasistabā, aplaupīta Kima Kardašjana - atņemtas miljoniem vērtas dārglietas. FOTO 164

Izklaide
2016. gada 3. oktobrī 09:30
Svētdien par policistiem pārģērbušies bruņoti laupītāji Parīzes viesnīcā amerikāņu realitātes šovu zvaigznei Kimai Kardašjanai nolaupījuši dārglietas miljoniem eiro vērtībā, pirmdien paziņoja Francijas policija.

Kā pavēstīja Parīzes policija, zaudējumi ir "vairāki miljoni eiro, lielākoties rotaslietas", piebilstot, ka joprojām novērtē kopējo nozagto daudzumu un uzsākusi izmeklēšanu.

Francijas Iekšlietu ministrijas preses pārstāvis pavēstīja, ka Kardašjana ieslēgta vannasistabā, kamēr laupītāji paņēmuši divus mobilos telefonus un rotaslietas miljoniem eiro vērtībā.

Kā vēsta radiostacija "Europe1", laupīšana notikusi svētdienas rītā ap plkst.2.30. Laupītāji saslēguši rokudzelžos naktssargu un draudot ar ieročiem likuši viņus aizvest uz Kardašjanas numuru.

"Europe1" ziņo, ka Kardašjana sasieta un ieslēgta vannasistabā, kamēr laupītāji savākuši visu, ko varējuši atrast. Viņi aiznesuši dārglietu lādi aptuveni sešu miljonu eiro vērtībā un četrus miljonus eiro vērtu gredzenu.

"Viņa ir satricināta, bet fiziski neskarta," pavēstīja viņas preses pārstāvis. Pēc viņa teiktā, "divi bruņoti vīrieši maskās, kuri bija ģērbušies kā policisti," iegājuši Kardašjanas viesnīcas numurā un draudot ar šaujamieročiem viņu aplaupījuši.

Bruņoti laupītāji Parīzes viesnīcā Kimai Kardašjanai nolaupījuši dārglietas miljoniem eiro vērtībā.

Kardašjana ieradusies Francijas galvaspilsētā uz Parīzes modes nedēļu.

Uzzinot par notikušo, viņas vīrs reperis Kanje Vests pārtraucis uzstāšanos festivālā Ņujorkā, kā iemeslu minot "ārkārtas situāciju ģimenē".


LETA/Foto: Buzzfoto/Scanpix/LETA

Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 123
  • Ar vērienu atklāj Rīgas Modes nedēļu 15
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 12