Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kopš Breds Pits un Andželīna Džolija 15. septembrī šķīrās, Breds Pits neesot saticies ne ar vienu no bioloģiskajiem un adoptētajiem bērniem.

Bredam Pitam jāveic narkotiku pārbaude, lai tiktos ar bērniem 6

Slavenības
2016. gada 3. oktobrī 13:52 2016. gada 3. oktobrī 13:52
Amerikāņu aktieris Breds Pits vienojies ar sievu Andželīnu Džoliju veikt narkotiku un alkohola pārbaudi, lai varētu satikt savus sešus bērnus.

Īslaicīgā vienošanās, kuras termiņš ir līdz 20. oktobrim, bija pirmais solis uz priekšu superzvaigžņu pāra starpā, kopš Džolija 20. septembrī pieprasīja šķiršanos un pilnu aizbildniecību pār bērniem.

Abi amerikāņu aktieri piekrita piedalīties individuālās konsultācijās, un Pita pirmā tikšanās ar bērniem notiks terapeita uzraudzībā, ziņo informācijas avoti, kas vēlējās saglabāt anonimitāti.

Mediji ziņo, ka Pits nav saticies ne ar vienu no viņa un Džolijas bioloģiskajiem un adoptētajiem bērniem kopš pāris pašķīrās 15. septembrī.

Kā jau ziņots, pāris pašķīrās pēc ģimenes strīda privātā lidmašīnā, kura laikā Pits esot bijis fiziski un verbāli vardarbīgs pret vienu vai vairākiem saviem bērniem. ASV Federālais izmeklēšanas birojs atklājis, ka izvērtēs, vai nepieciešams veikt izmeklēšanu.

Kopš paziņojuma par šķiršanos abas zvaigznes sabiedrībā nav pārāk bieži redzētas. Pagājušajā nedēļā Pits izlaida izglītojošas dokumentālās filmas pirmizrādi, lai varētu koncentrēties "uz situāciju ģimenē".


Kasjauns.lv/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Atrasta teju mēnesi pazudusī pusaudze Nora 23
Valteram saziedoti jau 100 000 eiro; pāri palikusī nauda aizies citiem slimniekiem
Moderni un ar latviskiem elementiem! Prezentēts, kā Latvijas sportisti izskatīsies olimpiskajās spēlēs 40
Skatīt visus komentārus