Dārgākā līdz šim. Hercogienes Ketrīnas garderobe Kanādas vizītē. FOTO 7

Slavenības
2016. gada 3. oktobrī 18:05 2016. gada 3. oktobrī 18:05
Astoņu dienu ilgās oficiālās vizītes laikā Kanādā hercogiene Ketrīna nomainīja 13 tērpus. To kopējā vērtība sasniedz 62 000 sterliņu mārciņu (nepilns 71 000 eiro), tādējādi kļūstot par hercogienes līdz šim dārgāko vizīti ārvalstīs.

Tautā par stila ikonu dēvētā hercogiene Ketrīna ne reizi vien pierādījusi, ka vienlīdz veiksmīgi prot kombinēt dārgus dizaineru tērpus ar tērpiem no draudzīgo cenu zīmoliem. Viņa it bieži saviesīgiem pasākumiem izvēlējusies „Zara”, „Hobbs” un „Whistles” darinājumus, taču nesenās Kanādas vizītes laikā lielākoties devusi priekšroku labāko Londonas dizaineru darinājumiem. Eksperti atzinuši – tik šarmanta hercogiene Ketrīna nav bijusi nekad agrāk, viņas koptēlam pat piemitis kaut kas no Holivudas glamūra.

Hercogiene uz Kanādu līdzi ņēmusi modes namu „Jenny Packham”, „Alexander McQueen”, „Preen” un „D&G” kleitas, kā arī izsmalcinātas dizaineru dārglietas. Interneta portāls „DailyMail” aprēķinājis, ka šī ir pati dārgākā garderobe, kāda hercogienei Ketrīnai bijusi oficiālas vizītes laikā. Tā izmaksājusi 61 852 sterliņu mārciņas jeb 70 795 eiro.

0/13

Citi šobrīd lasa

"Mūsu zeme, Latvija!" Dāvis Bertāns gaumīgi paziņo, ka spēlēs izlasē 8
8 svarīgas lietas, ja vēlies tikt vaļā no apaļīga vēderiņa
"Viņš lūdza apskāvienu un izglāba man dzīvību!" Pašnāvniece pateicas savam glābējam 6
Skatīt visus komentārus