29 gadus vecajam Aivim pēc peldēšanas sacensībām baseinā palika slikti, un viņu nodeva mediķu aprūpē.

"Īstie veči" sacenšas peldēšanas disciplīnās. Aivim kļūst slikti. FOTO 3

Slavenības
2016. gada 3. oktobrī 22:23 2016. gada 3. oktobrī 22:23
TV3 jautrā un azartiskā tievēšanas šova „Īstie veči” dalībnieki šajā sērijā demonstrēja savas prasmes ūdenī. Dažiem peldēšana ir labā līmenī, bet dažiem vēl krietni jāpiestrādā, lai noslēguma pārbaudījumu izturētu godam.

TV šova „Īstie veči” dalībniekiem rudenī gaidāmajās diennakts izturības sacensībās viena no disciplīnām būs peldēšana, taču šķiet, ka ne visi veči par to ir priecīgi. Madars godīgi atzina, ka peld tikai retos gadījumos - karstā laikā -, tāpēc savas peldētprasmes pielīdzina iesācēja līmenim. Krietni labāk veicās Jānim, Uldim un Raimondam.

Vīri pēc vairākiem treniņiem profesionāla peldēšanas trenera Andreja Broka uzraudzībā un aerobikas nodarbībām piedalījās sacensībās, kurās pretī stājās peldēšanas veterānu komanda. Veterāni visus piecus dalībniekus pārspēja, bet tas dalībniekiem deva papildus motivāciju, lai turpinātu iesākto darbu savas veselības labā. Pēc sacensībām Aivim palika slikti, viņš tika nodots mediķu aprūpē un solījās aiziet atkārtoti pārbaudīt veselību pie ģimenes ārsta.

 

Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Dreibanta un VID kašķis turpinās: pavārs pieķer dienestu jaunā "grēkā" 83
CNN žurnālisti Jūrmalā ielenc krievu popzvaigzni, kurš figurē Donalda Trampa Krievijas skandālā 25
Mazā Čārlija vecāki pieņem vissāpīgāko lēmumu un pārtrauc cīņu par dēliņa dzīvību 38
Pievienot komentāru