Pagājušajā nedēļā, sastapts Latvijas Nacionālajā teātrī, Ainārs Ančevskis izskatījās skumīgs. Pēc šķiršanās stresa dēļ Ainārs pamatīgi nokrities svarā.

Izjūk aktiera Aināra Ančevska laulība. Viņš cenšas atgūt veselību 79

Slavenības
2016. gada 4. oktobrī 05:20 2016. gada 4. oktobrī 05:20
Žurnāls “Kas Jauns” vēsta, ka Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis (39) sāpīgi pārdzīvo šķiršanos no ilggadējās dzīvesbiedres aktrises Martas Grases (35). Mākslinieks neslēpj, ka patlaban cīnās ar depresiju un cenšas atgūt veselību.

Žurnāla jaunākajā numurā lasāms, ka populārā aktieru pāra Aināra Ančevska un Martas Grases laulība šķirta šā gada 4. jūlijā, un pat trīs mēnešus pēc šķiršanās Ainārs atzīst, ka nav īsti atguvies no skaudrajām pārmaiņām dzīvē. Viņš pamazītēm cenšas pielāgoties situācijai, lai pilnvērtīgi varētu gan darboties teātrī, gan nodoties dēla audzināšanai.

“Kas Jauns” Ančevski sastapa aizvadītajā nedēļā pēc teātrī nospēlētās izrādes, un nevarēja nepamanīt, ka līdz šim dzīvespriecīgais aktieris izskatījās sašļucis un arīdzan ievērojami novājējis. „Šis man dzīvē ir grūts posms. Tas ir sāpīgi, ļoti sāpīgi, bet dzīve jau neapstājas. Jā, esmu sašļucis. Bet nekas – gan tikšu galā,” apņēmīgi teic Ančevskis, nenoliedzot, ka pārmaiņas viņa izskatā un noskaņojumā saistītas ar likstām privātajā dzīvē.

Vairāk par šķiršanās iemesliem, kā arī par aktiera veselības problēmām, rūpēm par dēlu, un nu jau bijušās sievas viedokli lasiet žurnāla “Kas Jauns” jaunākajā – 4. oktobra numurā!

Ainārs Ančevskis un Marta Grase izšķīrās pēc piecarpus laulībā pavadītiem gadiem.

Aktieris neslēpj, ka šī bijusi smaga vasara, kurā centies pielāgoties jaunajai dzīvei. Ainārs mēģinājis pat ceļot, bet paša lauku īpašums palaists atmatā, jo nav bijis jaudas un noskaņojuma rosīties.
 


Kasjauns.lv / Foto: Nauris Garkaklis, no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Pasažieri no Pērtas piedzīvo šausmas lidojumā. Pilots viņiem ieteica lūgties 16
"Mūsu zeme, Latvija!" Dāvis Bertāns gaumīgi paziņo, ka spēlēs izlasē 7
"Viņu pasargāja eņģeļi." Brīnumaini izglābjas bērns, kad auto Daugavpilī taranē māju 19
Skatīt visus komentārus