Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Žurnāla „Life & Style” rīcībā nonākusi informācija, ka Viņas Majestāte Anglijas karaliene Elziabete II it kā esot aizliegusi hercogienei Ketrīnai apmeklēt māsas Pipas Midltones kāzas. Pie tā vainojama Pipas topošā vīrabrāļa rīcība.

Skandāls karaliskajā ģimenē. Hercogiene Ketrīna neapmeklēs māsas kāzas? 21

Slavenības
2016. gada 5. oktobrī 05:45 2016. gada 5. oktobrī 05:45
Iespējams, ka Kembridžas hercogiene Ketrīna nevarēs apmeklēt savas māsas Pipas Midltones kāzas ar Džeimsu Metjūsu!

Žurnāla „Life & Style” rīcībā nonākusi informācija, ka hercogiene Ketrīna nebūs viesu vidū savas māsas Pipas Midltones kazās. Izdevumam kāds paziņa aizvadītajā nedēļas nogalē izpļāpājies, ka Anglijas karaliene Elizabete II esot „aizliegusi” Ketrīnai un princim Viljamam apmeklēt šīs kāzas.

Karaliene it kā šādu lēmumu pieņēmusi Pipas līgavaiņa Džeimsa Metjūsa brāļa Spensera Metjūsa dēļ. Spensers ir realitātes zvaigzne un modelis. Karalienes antipātijas viņš izpelnījies, sabiedrībā pozējot apakšveļā, kas atstāj kaila ķermeņa iespaidu. Šādi ģērbts Spensers Londonas modes nedēļā reklamējis jaunas un nebijušas koncepcijas mājaslapu. Pipas topošā vīrabrāļa rīcība izsaukusi sašutumu karaliskajā ģimenē.

Spensers kopā ar citiem modeļiem pozējis veikala skatlogā Londonā, tērpies vien miesas krāsas apakšbiksēs. Viņš kopā ar kolēģiem reklamējis pasaulē lielākā modes preču internetveikala „Lyst” nākotnes iespējas. Reklāmas akcijas laikā potenciālie klienti varēja ar mobilā tālruņa vai planšetes palīdzību „apģērbt” katru modeli.

Karalienei Elizabetei II nav patikusi reklāmas akcija, kuras laikā Ketrīnas māsas Pipas topošais vīrabrālis Spensers Metjūss puspliks gorījies Londonas lielveikala skatlogā.

Žurnāls „Life & Style” arīdzan informē, ka hercogiene Ketrīna jutusies dziļi satriekta, uzzinot par šādu karalienes lēmumu, norādot, ka Pipa „aizvien cer ieraudzīt māsu savās kāzās”.

Interneta portāla „Gossip Cop” veidotāji gan nolieguši šīs ziņas, norādot, ka Viņas Majestāte nekādā ziņā neatturēs Ketrīnu no māsas kāzu apmeklējuma.

Aizvadītajā nedēļā plašsaziņas līdzekļi vēstīja, ka Pipa aktīvi gatavojoties savai Lielajai dienai un vēloties, lai viņas kāzās dziedātu populārā britu dziedātāja Adele. Pipas un hedžfondu menedžera Džeimsa Metjūsa kāzas plānotas nākamajā vasarā.

Nesen klajā nākusi vēsts, ka uzlauzts Pipas iCloud konts, kurā bijis aptuveni 3000 fotogrāfijas, to skaitā arī intīma rakstura bildītes, kurās viņa redzama kopā ar līgavaini Džeimsu. Par notikušo ierosināta lieta un viens cilvēks esot arestēts.

Aizvadītajā nedēļā Lielbritānijas tiesa izdeva aizliegumu publiskot fotogrāfijas, kas zagtas no iCloud konta.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Eiropā izgatavota ekonomiska māja, kuru var salikt jebkur nieka 6 stundu laikā 12
Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 15
Ātrās palīdzības dienests Austrālijā dalās sirdi plosošā stāstā par pacientes pēdējo vēlēšanos
Skatīt visus komentārus