Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Koncertu rīkotājs Andrejs Žagars pateicas Kristīnei Opolais par lielisko sniegumu.

Zeltiņa, Zatlers, Žagars un citi svinībās pie Opolais. FOTO 22

Slavenības
2016. gada 5. oktobrī 17:25 2016. gada 5. oktobrī 17:25
Pēc vienas no pasaules jaunās operas zvaigznes - latviešu soprāna Kristīnes Opolais - koncerta Latvijas Nacionālajā operā 4. oktobrī, daļa no vakara viesiem pulcējās svinīgajā pieņemšanā, lai suminātu pašu lielisko skatuves mākslinieci.

Ļaudis, kuru vidū bija šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, valsts eksprezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu, aktrise un rotu māksliniece Agnese Zeltiņa ar meitu Mariju, bijušas a/s “Latvijas gāze” vadītājs Adrians Dāvis, uzņēmēja Ilze Jurkāne, uzņēmējs Pēteris Šmidre ar kundzi, “Izdevniecības Rīgas viļņi” valdes priekšsēdētāju Aiju Simsoni, uzņēmējs, Latvijas Bobsleja federācijas prezidents Jānis Kols ar kundzi Mārīti Kolu, uzņēmēja Benita Sadauska, Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone – Godmane un citas sabiedrībā zināmas personas, operdziedātāju sagaidīja ar aplausiem, bet uzrunu teica režisors Andrejs Žagars, kura fonds organizēja šos Kristīnas Opolais koncertus Latvijā.

Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fonds dibināts ar mērķi veicināt un attīstīt augstas raudzes kultūras projektus, īpaši izceļot mūzikas un mākslas nozares, piesaistot valsts, mecenātu un Eiropas fondu finansējumu.

Valsts eksprezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu Zatleri nepalaida garām iespēju nofotografēties ar slaveno operas zvaigzni Kristīni Opolais.

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Politologs Rajevskis skaidro, ko saklausījis Vējoņa svētku uzrunā 52
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Skatīt visus komentārus