Juris Žagars jaunajā latviešu spēlfilmā “Nameja gredzens”.

Juris Žagars, filmējoties “Nameja gredzenā”, gūst smagu traumu 9

Slavenības
2016. gada 6. oktobrī 04:42 2016. gada 6. oktobrī 04:42
Pagājušajā nedēļā kājas traumu guva aktieris Juris Žagars un savainojuma dēļ nācās pārcelt pat divas Dailes teātra izrādes. Žagars satraumējās, filmējoties kaujas ainā Andreja Ēķa filmā “Nameja gredzens”.

„Saplēsu augšstilba muskuli. Tā bija muļķīga trauma,” portālam kasjauns.lv atklāj Juris Žagars un turpina: „Tā bija klasiska filmēšana. Neviens mani nesatraumēja, pats vainīgs, ka tā notika. Muskulis plīsa vairāku apstākļu rezultātā – bija agrs rīts, migla, un neiesildījies ātri skrēju pa slapju zāli no stāva kalna... To, ka kaut kas nav kārtībā, sapratu tikai pēcpusdienā. Pēc ultrasonogrāfijas veikšanas ārsts diagnosticēja, ka plīsis muskulis. Nolika mani gultas režīmā uz nedēļu, lai ārstēšana neieilgst uz mēnesi,” situācijas nopietnību skaidro sportiskais aktieris.

Gūtā savainojuma dēļ nācās atcelt izrādes Dailes teātrī, kurās Žagaram būtu jāveic ātras aktivitātes – jāskrien, jālec. „Šobrīd drīkstu izdarīt tikai lēnas, mierīgas kustības, tāpēc, lai izrādes nebūtu sliktā kvalitātē, tās bija jāatceļ. Tagad sēžu mājās ar ledus maisu uz kājas,” pagājušās nedēļas piektdienā teica aktieris.

 

 

Līva Krastiņa/Foto: Jānis Jurkovskis, Rojs Maizītis

Citi šobrīd lasa

Modele Luīze Salmgrieze par laulību ar portugāli: "Patīk, ka vīrs labprāt runā par emocijām"
Rīgā piekautais lietuviešu žurnālists Edvards: "Neziņot policijai ieteica vietējie" 29
Krievijā notriektā "dzērušā" puisīša ģimene cīnās, lai nezaudētu otru dēlu 14
Skatīt visus komentārus