Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Satīriķis Mihails Zadornovs paziņojis, ka ir nopietni slims.

Zadornovs: "Man atklāta nopietna kaite". Humorists slepus ārstēsies viņa nīstajā Eiropas Savienībā 99

Slavenības
2016. gada 6. oktobrī 13:07 2016. gada 6. oktobrī 13:07
Populārais krievu satīriķis Mihails Zadornovs, kurš pēdējos gados dzīvo Latvijā, sociālajos tīklos paziņojis, kad viņam diagnosticēta nopietna slimība, tāpēc atcēlis tuvākos koncertus.

68 gadus vecais skatuves mākslinieks vēsta: “Organismā diemžēl atrasta nopietna kaite, raksturīga ne tikai vecumam. Ārstēt to vajag nekavējoties. Neko vairāk neprecizēšu, lai neizsauktu siekalas mūsu dzeltenajiem žurnālistiem. Citādi sāksies visa šī preses žļurga, bet man nepieciešams pilnīgs miers un līdzsvars. Cerībai uz nākotni vienmēr vajadzētu saglabāties – tāds ir mans skatupunkts. Un tāds tad arī ir mans šībrīža galvenais noskaņojums.”

Tāpat Zadornovs uzsver, ka zvanīt viņam un meklēt viņu ir bezjēdzīgi, jo viņš ārstēsies kādā no Baltijas valstu vislabākajām klīnikām. “Un diez vai jums šajā klīnikā atbildēs par mani, jo Eiropas Savienībā ārstēt to, kas uzstājas pret Eiropas Savienības viltus demokrātiju un toleranci, viņiem ir bīstami. Tāpēc ārstēšana notiks slepus. Tāpat bezjēdzīgi zvanīt maniem radiniekiem. Arī viņiem neko neesmu pastāstījis,” paziņojis Mihails Zadornovs.

Kasjauns.lv/Foto: Sputnik/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Politologs Rajevskis skaidro, ko saklausījis Vējoņa svētku uzrunā 41
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 6
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 29
Skatīt visus komentārus