Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

"Tā neesmu es!" un "Sudraba ar putniem" – spilgtākās parodijas par skandālā ierauto Ingunu Sudrabu. VIDEO 18

Slavenības
2016. gada 6. oktobrī 17:45 2016. gada 6. oktobrī 17:45
Divos kriminālprocesos iesaistītais miljonārs Jūlijs Krūmiņš tiekot turēts aizdomās par Ingunas Sudrabas vadītās partijas "No sirds Latvijai" (NSL) nelikumīgu finansēšanu. Šis īstais laiks atcerēties, ar kādu skandālu Inguna Sudraba ienāca politikā, kā arī labākās parodijas par viņu.

Ekrānuzņēmums no “Nekā personīga” raidījuma, kurā Inguna Sudraba apgalvo, ka attēlos redzamā dāma nav viņa!

2014. gada vasaras nogalē LNT raidījumā “Dombura studija” notika asa vārdu apmaiņa starp Saeimas spīkeri Solvitu Āboltiņu un “No sirds Latvijai” līderi Ingūnu Sudrabu. Āboltiņa pārmeta bijušajai Valsts kontrolierei pārāk ciešos kontaktus ar Krieviju un faktu, ka viņa pat uz Maskavu devusies ar privātu lidmašīnu.

Sudraba to noliedza, bet mēnesi vēlāk atklātībā nonāca kāds video, kurā redzams, kā lidostas “Rīga” privāto aviolidojumu terminālā lidmašīnā iekāpj kāda dāma lāsumainā kažokā. Kad raidījums “Nekā personīga” uzlaboja videomateriāla kvalitāti, kļuva redzams, šī sieviete ir Inguna Sudraba, turklāt tāds pats mētelis Sudrabai bija uzvilkts pirms dažiem gadiem.

Kad “Nekā personīga” Sudrabai rādīja šo video un pierādījumus, viņa vairākkārt atkārtoja: “Tā neesmu es!”. Sejas izteiksme, ar kādu, Sudrabas kundze apgalvoja, ka video redzamā dāma nav viņa, daudziem palikusi atmiņā.

Valsts kontroliere dodas uz Krieviju


0/2

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Kārdinājums, no kura nespēj atturēties pat Holivudas skaistules. Diemžēl... 5
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 20
Skatīt visus komentārus