"Tā neesmu es!" un "Sudraba ar putniem" – spilgtākās parodijas par skandālā ierauto Ingunu Sudrabu. VIDEO 18

Slavenības
2016. gada 6. oktobrī 17:45 2016. gada 6. oktobrī 17:45
Divos kriminālprocesos iesaistītais miljonārs Jūlijs Krūmiņš tiekot turēts aizdomās par Ingunas Sudrabas vadītās partijas "No sirds Latvijai" (NSL) nelikumīgu finansēšanu. Šis īstais laiks atcerēties, ar kādu skandālu Inguna Sudraba ienāca politikā, kā arī labākās parodijas par viņu.

Ekrānuzņēmums no “Nekā personīga” raidījuma, kurā Inguna Sudraba apgalvo, ka attēlos redzamā dāma nav viņa!

2014. gada vasaras nogalē LNT raidījumā “Dombura studija” notika asa vārdu apmaiņa starp Saeimas spīkeri Solvitu Āboltiņu un “No sirds Latvijai” līderi Ingūnu Sudrabu. Āboltiņa pārmeta bijušajai Valsts kontrolierei pārāk ciešos kontaktus ar Krieviju un faktu, ka viņa pat uz Maskavu devusies ar privātu lidmašīnu.

Sudraba to noliedza, bet mēnesi vēlāk atklātībā nonāca kāds video, kurā redzams, kā lidostas “Rīga” privāto aviolidojumu terminālā lidmašīnā iekāpj kāda dāma lāsumainā kažokā. Kad raidījums “Nekā personīga” uzlaboja videomateriāla kvalitāti, kļuva redzams, šī sieviete ir Inguna Sudraba, turklāt tāds pats mētelis Sudrabai bija uzvilkts pirms dažiem gadiem.

Kad “Nekā personīga” Sudrabai rādīja šo video un pierādījumus, viņa vairākkārt atkārtoja: “Tā neesmu es!”. Sejas izteiksme, ar kādu, Sudrabas kundze apgalvoja, ka video redzamā dāma nav viņa, daudziem palikusi atmiņā.

Valsts kontroliere dodas uz Krieviju


0/2

Citi šobrīd lasa

Tā bija Porziņģa vaina! Atklājas patiesība, kā no “Knicks” tika izmests leģendārais Fils Džeksons
Viļņa grimst ūdenī, spēcīgais lietus sasniedzis arī Latviju 1
Traģiska ziņa grupas "Ivanushki International" faniem: miris Oļegs Jakovļevs 1
Skatīt visus komentārus