"Tā neesmu es!" un "Sudraba ar putniem" – spilgtākās parodijas par skandālā ierauto Ingunu Sudrabu. VIDEO 18

Izklaide
2016. gada 6. oktobrī 17:45
Divos kriminālprocesos iesaistītais miljonārs Jūlijs Krūmiņš tiekot turēts aizdomās par Ingunas Sudrabas vadītās partijas "No sirds Latvijai" (NSL) nelikumīgu finansēšanu. Šis īstais laiks atcerēties, ar kādu skandālu Inguna Sudraba ienāca politikā, kā arī labākās parodijas par viņu.
Ekrānuzņēmums no “Nekā personīga” raidījuma, kurā Inguna Sudraba apgalvo, ka attēlos redzamā dāma nav viņa!

2014. gada vasaras nogalē LNT raidījumā “Dombura studija” notika asa vārdu apmaiņa starp Saeimas spīkeri Solvitu Āboltiņu un “No sirds Latvijai” līderi Ingūnu Sudrabu. Āboltiņa pārmeta bijušajai Valsts kontrolierei pārāk ciešos kontaktus ar Krieviju un faktu, ka viņa pat uz Maskavu devusies ar privātu lidmašīnu.

Sudraba to noliedza, bet mēnesi vēlāk atklātībā nonāca kāds video, kurā redzams, kā lidostas “Rīga” privāto aviolidojumu terminālā lidmašīnā iekāpj kāda dāma lāsumainā kažokā. Kad raidījums “Nekā personīga” uzlaboja videomateriāla kvalitāti, kļuva redzams, šī sieviete ir Inguna Sudraba, turklāt tāds pats mētelis Sudrabai bija uzvilkts pirms dažiem gadiem.

Kad “Nekā personīga” Sudrabai rādīja šo video un pierādījumus, viņa vairākkārt atkārtoja: “Tā neesmu es!”. Sejas izteiksme, ar kādu, Sudrabas kundze apgalvoja, ka video redzamā dāma nav viņa, daudziem palikusi atmiņā.

Valsts kontroliere dodas uz Krieviju


0/2
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 19
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 30
  • Tvaika ielas "Statoil" būs pirmais, kas pārtaps par "Circle K" 7