48 gadus vecā dziedātāja Kailija Minoga un 28 gadus vecais britu aktieris Džošua Sass plāno apprecēties.

Kāpēc Kailija Minoga neprecēsies Austrālijā? 4

Slavenības
2016. gada 7. oktobrī 10:41 2016. gada 7. oktobrī 10:41
Austrāliešu dziedātāja Kailija Minoga nelaulāsies dzimtajā Melburnā, kamēr viendzimuma pāriem nebūs tādas pašas tiesības, vēsta britu laikraksts "The Guardian".

48 gadus vecā Minoga un 28 gadus vecais britu aktieris Džošua Sass vēlētos kāzas svinēt Melburnā. "Pastāv iespēja, ka kāzas notiks Melburnā," teica Sass. "Taču mēs neprecēsimies, kamēr šis likums nebūs pieņemts Austrālijā."

Sass nedēļas nogalē atklāja kampaņu "Say I Do Down Under" ("Saki jāvārdu Austrālijā"), lai panāktu viendzimuma laulību legalizēšanu valstī.

"Es biju šokēts, uzzinot, ka viendzimuma laulības Austrālijā nav atļautas," viņš teica. "Es nespēju aptvert to, ka man ir tiesības precēties ar cilvēku, ko mīlu, bet kādam citam seksuālās orientācijas dēļ tas nav ļauts."

Sestdien kampaņu atbalstīja austrāliešu aktrise Margo Robija, raidījumā "Saturday Night Live" valkājot T-kreklu ar tās saukli.

Minoga iepriekš nopēlusi Austrālijas nostāju viendzimuma laulību jautājumā. Viņa izteicās, ka "mīlestība ir mīlestība" un ka valstīs, kurās viendzimuma laulības atļautas, "nepienāca pasaules gals".


LETA/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Pirmoreiz tuvi viņi bija tikai kāzu naktī. Elvisa Preslija un viņa Priscillas skaistais mīlasstāsts 3
Diena PĒC: tā izskatās leģendārā Glāstonberijas festivāla vietā šorīt 6
Rīgā startēs pasaules slavenību rallijs “Gumball 3000”. Tā viņi Latvijā ālējās pirms četriem gadiem! 1
Skatīt visus komentārus