8 Foto
48 gadus vecā dziedātāja Kailija Minoga un 28 gadus vecais britu aktieris Džošua Sass plāno apprecēties.

Kāpēc Kailija Minoga neprecēsies Austrālijā? 4

Izklaide
2016. gada 7. oktobrī 10:41
Austrāliešu dziedātāja Kailija Minoga nelaulāsies dzimtajā Melburnā, kamēr viendzimuma pāriem nebūs tādas pašas tiesības, vēsta britu laikraksts "The Guardian".

48 gadus vecā Minoga un 28 gadus vecais britu aktieris Džošua Sass vēlētos kāzas svinēt Melburnā. "Pastāv iespēja, ka kāzas notiks Melburnā," teica Sass. "Taču mēs neprecēsimies, kamēr šis likums nebūs pieņemts Austrālijā."

Sass nedēļas nogalē atklāja kampaņu "Say I Do Down Under" ("Saki jāvārdu Austrālijā"), lai panāktu viendzimuma laulību legalizēšanu valstī.

"Es biju šokēts, uzzinot, ka viendzimuma laulības Austrālijā nav atļautas," viņš teica. "Es nespēju aptvert to, ka man ir tiesības precēties ar cilvēku, ko mīlu, bet kādam citam seksuālās orientācijas dēļ tas nav ļauts."

Sestdien kampaņu atbalstīja austrāliešu aktrise Margo Robija, raidījumā "Saturday Night Live" valkājot T-kreklu ar tās saukli.

Minoga iepriekš nopēlusi Austrālijas nostāju viendzimuma laulību jautājumā. Viņa izteicās, ka "mīlestība ir mīlestība" un ka valstīs, kurās viendzimuma laulības atļautas, "nepienāca pasaules gals".


LETA/Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 154
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 22
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 47