Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Dziedātāja Keitija Perija sociālajos tīklos parādījusi lietiskos pierādījumus tam, ko sastrādājis viņas suns.

Keitijas Perijas suns apķēza dziedātājas iPhone. FOTO 9

Slavenības
2016. gada 8. oktobrī 13:15 2016. gada 8. oktobrī 13:15
30 gadus vecā amerikāņu popzvaigzne Keitija Perija sociālajos tīklos padalījusies ar fotogrāfiju par nesen notikušo nepatīkamo ķibeli.

Tas, ka esi zvaigzne, nav garantija tam, ka mājas mīluļi nesabojās tavas dārgās mantas. To apstiprinājis nesenais gadījums, ko piedzīvojusi populārā amerikāņu dziedātāja Keitija Perija. Viņas burvīgais sunītis vārdā Baterss, nokārtojis savas dabiskās vajadzības uz saimnieces iPhone mobilā tālruņa, par ko Keitija, protams, bija šausmās. Lai gan šķiet, ka dziedātāju vairāk uzjautrinājis notikušas, jo viņa pat sociālajos tīklos atrādījusi fotogrāfiju ar sava suņa sastrādātajiem nedarbiem. „Man vienkārši trūkst vārdu,” bildes komentārā ierakstījusi Perija.

Keitija dievina savu sunīti, viņa to bieži ņem līdzi uz dažādiem sarkanā paklāja pasākumiem, un nešķiras no pūkainā drauga pat romantisku brīvdienu laikā, ko pavada ar mīļoto vīrieti, britu aktieri Orlando Blūmu. Tāpēc nav saprotams, par ko tik nejaukā veidā sunītis gribējis atmaksāt saimniecei.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 27
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 36
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 40
Skatīt visus komentārus