Lilijai-Rouzai ir tikai 17 gadu, nav brīnums, ka ikdienā meitene labprāt staigā nekrāsojusies.

Džonija Depa meitu bez grima grūti atpazīt. FOTO 6

Slavenības
2016. gada 8. oktobrī 17:33 2016. gada 8. oktobrī 17:33
Holivudas aktiera Džonija Depa un franču dziedātājas, aktrises un modeles Vanesas Paradī meita Lilija-Rouza Melodija Depa (17) nofotografēta Losandželosas lidostā bez sejas dekoratīvās kosmētikas.

Modele un aktrise Lilija-Rouza Melodija Depa atgriezās no Francijas galvaspilsētas, kur viņa viesojās modes nama „Chanel” 2017. gada pavasara/vasaras modes skatē. Ar šo slaveno zīmolu deviņdesmitajos gados sadarbojās arī meitenes mamma Vanesa Paradī, un aizvien sadarbību nav pārtraukusi. Tagad par modes nama „Chanel”| galvenā dizainera Karla Lāgerfelda mūzu kļuvusi Vanesas meita Lilija-Rouza. Šajā sezonā meitene ir „Chanel” jaunākā aromāta reklāmas seja, bet pirms tam reklamēja šī zīmola saulesbrilles.

Neapmeklējot sarkanā paklāja pasākumus jauno modeli atpazīt ir visai grūti, jo viņa ikdienā tikpat kā neizmanto sejas dekoratīvo kosmētiku, bet kalsno augumu slēpj maisveidīgās drēbēs. Par to pavisam nesen varēja pārliecināties arī Losandželosas lidostā sanākušie paparaci. Viņiem gan par spīti visam izdevās atpazīt nākamo šovbiznesa zvaigznīti. Neskaitot modeles darbu un līgumu ar „Chanel”, Lilija-Rouza filmējas arī kino. Tuvākajā laikā uz ekrāniem gaidāmas vairākas filmas ar viņas līdzdalību.

 

 
 
 


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Ārsti cīnās par kulta grupas "Ivanushki International" bijušā solista dzīvību 9
Pasauli satriec sievietes snaiperes reakcija uz lodi, kas gandrīz viņu nogalināja. VIDEO 3
Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto
Skatīt visus komentārus