Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Dziedātāja Linda Leen (no kreisās) kopā ar kolēģēm Agnesi Rakovsku un Aminatu šovā “Mana dziesma” mēģinās spīdēt ar zināšanām par grupu “Jumprava”.

Vai Linda Leen ko zina par grupu "Jumprava"? Viņa piedalīsies šovā "Mana dziesma"! 6

Slavenības
2016. gada 8. oktobrī 18:50 2016. gada 8. oktobrī 18:50
Šovakar, 8.oktobrī, LTV1 šova "Mana dziesma" muzikālajā duelī starp trim Latvijas mūzikas pasaulē labi zināmām dāmām un trim sabiedrībā pazīstamiem kungiem lietā tiks liktas zināšanas par grupu "Jumprava", kas ar dziesmu "Sestdiena" būs arī spēles īpašie viesi!

"Mana dziesma" otrajā muzikālajā spēlē Dagmāras vadītās dāmu komandas godu aizstāvēs skatuves dīva Linda Leen, dziedātāja Aminata, kuras balss iespējām nav robežu un Latvijas mūzikas ekstravagantākā skatuves māksliniece Agnese Rakovska! Viņām pretī stāsies Intara vadītās kungu komandas dalībnieki: patriotisku, erotisku un smieklīgu filmu režisors un producents Andrejs Ēķis, "Jumprava" līdzgaitnieks un domu biedrs mūziķis Normunds Rutulis un īstens "Jumpravas" fans – TV raidījumu vadītājs Roberto Meloni.

Turpinot gaidīt Latvijas 100. dzimšanas dienu, muzikālās spēles "Mana dziesma" jaunās sezonas raidījumi ir veltīti grupām un komponistiem, kuru dziesmas Atmodas laikā bijušas mums tik nozīmīgas. Šīs sestdienas vakars piederēs grupai "Jumprava", kura pirmā pierādīja, ka firmīgi un stilīgi var būt ne tikai ārzemēs! Grupa "Jumprava" nu jau 32 gadus ir ne tikai Latvijas elektroniskās mūzikas stila ikonas, viņi mācīja neklusēt, daudzas dziesmas bija kā protests valdošajai iekārtai, taču viņu repertuārā ir atrodamas arī visiem iemīļotas mīlas dziesmas.

Viņām pretī stāsies producents Andrejs Ēķis (no labās), mūziķis Normunds Rutulis un TV raidījumu vadītājs Roberto Meloni.

Muzikālajā spēlē dzirdēsim gan vienas, gan otras.

Spēles gaitā dalībnieki ne tikai dziedās, spēlēs, minēs un zīmēs "Jumpravas" leģendārākās dziesmas, bet arī atcerēsies dažādus interesantus faktus spēles dalībnieku mīļākās grupas dziesmas, kā arī varēs pārliecināties, cik zinoši viņi ir jautājumos par "Jumpravas" daiļradi.

 

Kasjauns.lv/Foto: LTV

Citi šobrīd lasa

Rīdzinieks Deniss nopircis dzīvokli, kas trīc no trolejbusiem. Neko darīt īsti nevar 30
Bērniem NAV jāpieskata mazie brāļi vai māsas. Psihoterapeite: "Neuzkraujiet vecākajiem bērniem savus pienākumus!" 80
Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 3
Skatīt visus komentārus