Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Atpazināt? Tā ir dziedātāja Ieva Sutugova, kura, iejutusies Edītes Piafas tēlā, guva uzvaru “Izklausies redzēts” trešajā raidījumā.

Sutugova uzvar kā Edīte Piafa! "Izklausies redzēts" trešā raidījuma FOTO 31

Slavenības
2016. gada 9. oktobrī 22:45 2016. gada 9. oktobrī 22:45
TV3 šova „Izklausies redzēts" trešās sezonas trešajā raidījuma patīkami pārsteidza Ieva Sutugova, kura pārliecinoši atveidoja trauslo, augumā mazo, bet garā stipro dziedātāju Edīti Piafu. Sutugovas priekšnesumu žūrijas locekļi atzina par neatkārtojamu un vienreizēju!

Otrajā vietā ierindojās Jana Kay, kura pārvērtās par latviešu dziedātāju Intaru Busuli, izpildot viņa populāro dziesmu „Brīvdiena" - viņas priekšnesums raisīja smaidu ne tikai skatītājos, bet arī dalībniekos un žūrijas locekļos. Savukārt iepriekšējo divu raidījumu uzvarētāja Dināra Rudāne ierindojās trešajā vietā. Šoreiz Dināra bija pārvērtusies par 20. gadsimta 70-to gadu amerikāņu dziedātāju Minniju Ripertoni un izpildīja lipīgo dziesmu „Loving You".

4. vietas ieguvējs Mārtiņš Ruskis jau otro nedēļu iejutās latviešu mākslinieka tēlā, šovakar pārtopot par Agri Semēvicu no „100 Debijas" un izpildot viņu hitu „Man dimantu nav". Klātienē Ruska pārvērtības vēroja arī pats Semēvics, kurš vēlāk, ādas jaku pasitot azotē, devās uz skatuvi un kopīgi ar Ruski izpildīja dziesmas piedziedājumu, tikmēr Reiniks fonā demonstrēja tolaik populārās dejotāju apļveida kustības.

Rūta Dūduma ieņēma 5. vietu. Dūduma atveidoja pasaulslaveno britu dziedātāju Leonu Levisu un izpildīja dziesmu „Bleeding Love". Uzreiz pēc tam – 6. vietā – ierindojās Normunds Pauniņš, kurš trešajā raidījumā iejutās leģendārās estrādes dīvas Allas Pugačovas tēlā un izpildīja dziesmu Делу время.

Savukārt Emīls Kivlenieks, kurš palika 7. vietā, visus priecēja ar ritmiskām kustībām, atveidojot Rodu Stjuartu un izpildot „Some Guys Have All The Luck". Pēdējo, 8. vietu ieņēma franču estrādes leģenda Džo Dasēns jeb Dzintars Čīča, izpildot dziesmu „Taka Takata".

 

Kasjauns.lv/Foto: TV3 publicitātes

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 27
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 22
Skatīt visus komentārus