Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Vai Putinam Krievijā izdevies īstenot teleportāciju? VIDEO 22

Trakā pasaule
2016. gada 10. oktobrī 20:29 2016. gada 10. oktobrī 20:29
Krievijā kādas mašīnas kamera fiksējusi mistisku atgadījumu. Smagās automašīnas vadītājs uz lielceļa izvairījās no kādas kājāmgājējas notriekšanas. Uzņemtais video internetā radīja virkni teoriju. Viena no tām - Vladimiram Putinam izdevies radīt veiksmīgu teleportāciju. Vai tas ir pierādijums tam, ka ceļošana laikā jeb teleportācija ir iespējama?

Iespēja acumirklī nokļūt no vienas vietas uz citu - attālāku - vietu līdz šim bija pieminēta tikai fantastikas grāmatās un filmās. Tas netraucēja zinātniekiem un paranormālo notikumu faniem ar jaunu sparu ķerties klāt 2012.gadā uzņemtajam video - šoreiz ar cerību, ka beidzot ir radīta tehnoloģija ceļošanai laikā un telpā.

Nesen no jauna publicētais video noskatīts jau vairāk nekā 1000 reižu. Daži komentētāji apgalvo, ka redzama personas teleportācija lielceļa vidū - tieši kravas automašīnas priekšā. Britu tabloīdi stāstu attīstīja vēl tālāk un lasītājiem uzdeva jautājumu, vai aiz teleportācijas stāv Putins.

Daži komentētāji pārliecināti, ka video ir 100% pierādījums tam, ka teleportācija eksistē. Citi savukārt apgalvo, ka persona, kura pēkšņi parādās lielceļa vidū, ir spoks.

Par spīti fantastikas teorijām izskan arī patiesā versija - persona uzskrēja uz ceļa pēc kā smagās mašīnas vadītājs bija spiests veikt strauju manevru, lai izvairītos no potenciāli nāvējošas avārijas.

Sieviete uzskrēja uz ceļa pēc kā smagās mašīnas vadītājs bija spiests veikt strauju manevru, lai izvairītos no potenciāli nāvējošas avārijas.
Kasjauns.lv/ Foto: AP/Scanpix/LETA, ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 3
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 11
Rīga atkal staro! Šodien sākas spožākais festivāls 2
Skatīt visus komentārus