Vai Putinam Krievijā izdevies īstenot teleportāciju? VIDEO 22

Izklaide
2016. gada 10. oktobrī 20:29
Krievijā kādas mašīnas kamera fiksējusi mistisku atgadījumu. Smagās automašīnas vadītājs uz lielceļa izvairījās no kādas kājāmgājējas notriekšanas. Uzņemtais video internetā radīja virkni teoriju. Viena no tām - Vladimiram Putinam izdevies radīt veiksmīgu teleportāciju. Vai tas ir pierādijums tam, ka ceļošana laikā jeb teleportācija ir iespējama?

Iespēja acumirklī nokļūt no vienas vietas uz citu - attālāku - vietu līdz šim bija pieminēta tikai fantastikas grāmatās un filmās. Tas netraucēja zinātniekiem un paranormālo notikumu faniem ar jaunu sparu ķerties klāt 2012.gadā uzņemtajam video - šoreiz ar cerību, ka beidzot ir radīta tehnoloģija ceļošanai laikā un telpā.

Nesen no jauna publicētais video noskatīts jau vairāk nekā 1000 reižu. Daži komentētāji apgalvo, ka redzama personas teleportācija lielceļa vidū - tieši kravas automašīnas priekšā. Britu tabloīdi stāstu attīstīja vēl tālāk un lasītājiem uzdeva jautājumu, vai aiz teleportācijas stāv Putins.

Daži komentētāji pārliecināti, ka video ir 100% pierādījums tam, ka teleportācija eksistē. Citi savukārt apgalvo, ka persona, kura pēkšņi parādās lielceļa vidū, ir spoks.

Par spīti fantastikas teorijām izskan arī patiesā versija - persona uzskrēja uz ceļa pēc kā smagās mašīnas vadītājs bija spiests veikt strauju manevru, lai izvairītos no potenciāli nāvējošas avārijas.

Sieviete uzskrēja uz ceļa pēc kā smagās mašīnas vadītājs bija spiests veikt strauju manevru, lai izvairītos no potenciāli nāvējošas avārijas.
Kasjauns.lv/ Foto: AP/Scanpix/LETA, ekrānuzņēmums no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 37
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 21
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 8