Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Dons ar Busuli duelēsies, Jenny May uzpasē vīru. Ha-ha! 10

Slavenības
2013. gada 14. martā 05:23 2013. gada 14. martā 05:23
Pagājušā mēneša spožākie pasākumi viennozīmīgi bija „Stila un modes balva 2012” un „Mūzikas ierakstu gada balva 2012”. Kasjauns.lv, piedāvājot savas variācijas par tēmu, publicē spožākos foto mirkļus no notikušajiem pasākumiem un to ballītēm.

„Elitiņ, ko man tik maz tā teksta atkal iedots?! Piemet vēl!” aktieris Uldis Dumpis vēršas pie „Mikrofona ierakstu” priekšnieces Elitas Mīlgrāves.
 
„Intar, vēl leksies, pieteikšu tev karu. Puškins, zin, atradies! A es, varbūt drīzumā Danti spēlēšu,” mūzikas ierakstu gada balvas pasākumā Dons strostē Intaru Busuli.
„Nez, cik pudeles ūdens dienā izdzēra Supermens? Vai es drīz jau varēšu kalnus gāzt?” prāto Supermena kreklu mugurā uzvilkušais mūziķis Kārlis Būmeisters.
„Re, kāds es Supermens! Nu, Kaža, ko Tu tagad teiksi?!,” ar savu foto spoguļattēlā zīmējas Andris Freidenfelds.
„Va vellos, kas ar to cukurgaili bija jādara – matos jāzieķē, mutē jābāž vai dāmas jācienā,” neizpratnē ir diriģents Ints Teterovskis.
„Aijuk, es tūlīt metīšos pie tevis melno putu vannā!” pārsteigts par Aijas Andrejevas iespaidīgo tērpu ir „Čikāgas piecītis” Uldis Streips.
„Jāni, piebiedrojies, šis bānītis dodas uz ballīti!” aktieri Jāni Paukštello mudina uzņēmējs Dāvis Auškāps ar sievu, „Prāta vētras” kapteini Aiju Auškāpu.
„Gatiņ, vēl šie divi mēriņi, un es tevi uz mājām vairs nevarēšu aizstiept,” dziedātāja Janny May vēro glāzes un rosina piebremzēt savam mīļotajam Gatim Babrim.
„Saki man, Emīl, kāpēc tas viss ar mani? Man jāsēž uz trepītēm, man ūdens bez citrona un salmiņa. Man pat žaketes nav...” grupas „Musiqq” līderim Emīlam Balcerim vaicā diriģents Ints Teterovskis. „Vecīt, piedalies Eirovīzijā, un tev viss būs,” tā Emīls.
„Lūk, tādas man bija acis, kad jūs kārtējo balvu saņēmāt!,” grupai „Prāta vētra” teic komponists Guntars Račs.
„Nemūžam neuzminēsies, kas es tāda esmu!” ierodoties „Modes un stila balvas” pasniegšanas ceremonijā slēpjas no blondīnes par bruneti pārtapusī Dagmāra Legante.
„Vai tik es neesmu apmaldījies? Kas te vispār notiek, un kur ir mani čomi no reperu bandas? Kāpēc citi ar baloniem un uzvalkos? Teica taču, ka jābūt „ķiverītēs” un sporta tērpā,” „Modes un stila balvā” aizdomājies reperis Gacho.
„Ielies, neielies... līs, nelīs... snigs, nesnigs vai puteņos?” sev vien zināmas zīmes TV3 „laika veča” Anša Klinsona darbībās mēģina saskatīt tetovētāja Vadima Carenko sieva Gunta.
„Nesaprotu, sārtums tev sejā no tā, ka esi kautrīgs, vai man no lūpām baigi atspīd?” vīram, TV operatoram Jānim Šēnbergam jautā vienmēr stilīgā TV un radio raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga.
„Džekiņ, kur dabūji tādas pašas acenes kā man?” Latvijas Mākslas akadēmijas mācībspēks, Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas vadītājs Aigars Bikše prātā taujā bijušajam „okartietim” Naurim Brikmanim.
„Uķi, uķi, mans draudziņ. Kur esmu es, tur klope vai izraidīšana. Baidies!” aktieris Artuss Kaimiņš „brauc augumā” frizierim Edgaram Zablockim.
Kasjauns.lv/ Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē 1
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Sirmgalvis Eduards pusstundu noguļ asinspeļķē, jo pansionāta darbiniecei bija jāsaraksta papīri 9
Skatīt visus komentārus