Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Festivāla „Positivus” dalībnieku sastāvu papildina arī „Zodiaks” 1

Izklaide
2013. gada 28. martā 11:24 2013. gada 28. martā 11:24
Šā gada „Positivus” festivālā, kas norisināsies trīs dienas – 19., 20. un 21. jūlijā – piekritušas piedalīties arī tādas grupas kā „Zodiaks”, „Imagine Dragons”, „The Joy Formidable” un Villijs Mūns.

Tāds vecajos labajos laikos izskatījās instrumentālais ansamblis „Zodiaks”.

Jau iepriekš tika ziņots, ka dalību festivālā apstiprinājušas grupas „Sigur Rós”, „The xx”, „Crystal Castles”, „Jauns Mēness”, „Efterklang”, „Foxes” un „Elektro Guzzi”.

„Imagine Dragons”, kas savā enerģiskajā skanējumā apvieno tradicionālā rokenrola, hiphopa, dabstepa, folka un popa stilus, ir viena no šā brīža aktuālākajām indī rokgrupām no Lasvegasas. Grupas debijas albums „Night Visions” jau kļuvis par īstu rokmūzikas sensāciju, vēl arvien iekarojot pasaules topu virsotnes ar hitiem „Radioactive” un „It’s Time”.

Skanīgā Velsas alternatīvā indī roka grupa „The Joy Formidable”, kas 2011. gadā izdeva savu episko un intīmo debijas albumu „The Big Roar” šogad demonstrē vēl iespaidīgāku enerģijas un skaņu apvienojumu - orķestra simfonijas, metāliskas ģitāru atskaņas un dinamiskas rokmūzikas himnas. Grupas priekšnesumos vienmēr valda maģiska vokālistes Ritzijas iespaidīgā vokāla un grupas unikāli saviļņojošo melodiju stilu saskaņa.

Dalību „Positivus” festivālā apstiprinājuši arī indī stila piekritēji no Lasvegasas – grupa „Imagine Dragons”.

Īpaši “Positivus” festivālam leģendāros disko stila skaņdarbus no pirmajiem diviem grupas albumiem atskaņos latviešu muzikālās revolūcijas karognesēji – grupa “Zodiaks”. Jaunizveidotās “Zodiaka” komandas priekšgalā, protams, komponists Jānis Lūsēns, kura pārziņā būs taustiņinstrumenti un elektronika, savukārt dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels fascinēs ar elektriskās vijoles spēli. Līdz ar oriģinālā sastāva mūziķiem uz skatuves kāps basģitārists Jānis Lūsēns juniors, ģitārists Mārcis Auziņš un bundzinieks Mārtiņš Linde.

Savukārt viens no šā gada intriģējošākajiem viesiem un mūzikas kritiķu augsti vērtētais mākslinieks Villijs Mūns savā daiļradē atdzīvina klasiskā amerikāņu 60. gadu rokenrola izsmalcināto skanējumu, pievienojot tam dinamiskus un mūsdienīgus hiphopa ritmus.

Grupas „Zodiaks” kompozīcijas „Taisnība” koncertieraksts

Kasjauns.lv/ Foto: Publicitātes

Citi šobrīd lasa

Valsts svētku balles un uguņošana, mākslas skandāli Dailes teātrī un Rīga atkal staro: ko darīt 18., 19. un 20. novembrī? 4
Atklāta jauna Zemes līdziniece 11
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 20
Pievienot komentāru