Viena pirksta kustība un tavs auto jau nomainījis krāsu. Un tā neierobežotā daudzumā.

Auto turpmāk varēs mainīt krāsu. Autobūves revolūcija vai mīts? VIDEO 10

Bizness
2014. gada 15. janvārī 14:32
Tiem, kam pie sirds alumīnija spaiņa krāsas braucamrīks, šo tehnoloģiju noteikti uzskatīs kā nekam nevajadzīgu un nederīgu. Citi uzgavilēs!

Ja tā ir patiesība un šāda automobiļu krāsa patiešām eksistē un varētu tikt ieviesta kā papildus opcija automobiļa bāzes komplektācijai, tad visgrūtāk ar to samierināties būs CSDD un līdzīgām organizācijām visā pasaulē. Kādu automobiļa krāsu tad īsti ierakstīt tehniskajā pasē?

Viss it kā skan pietiekami pārliecinoši – nospied slēdzi, pagrozi sviru un īsā laikā tavs auto no sarkana pārvēršas zaļā, tad dzeltenā, tad zilā vai pat melnā un baltā.

Inovatīvai tehnoloģijai pamatā esot strāvas stiprums, ko ar speciālu rezistoru var mainīt pēc noskaņojuma. Strāva, kas tiek novadīta pa visu automobiļa virsbūvi, izmaina paramagnētisko krāsu un pat toni.

Nav gan pagaidām īsti skaidrs kā būt ar tiem auto, kam virsbūves detaļām izmanto karbonu vai citus kompozītus, kas elektrību nevada. Nav ziņu arī par to, kā uz šādu elektromagnētisko lauku reaģē moderno automobiļu smalkās elektroniskās ierīces. Taču, ja šāda tehnoloģija dabā pastāv, noteikti būs gribētāji par to izdot lielu naudu!

Paramagnētiskā automobiļu krāsa

Kasjauns.lv, Foto: ekrānuzņēmums no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Labākie jaunie restorāni Latvijā. TOPS 11
  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 72
  • Kāpēc atkal jāpagriež pulksteņi, un kam tas ir vajadzīgs 40