Lidostā "Rīga" "Lufthansa" stjuartu streika dēļ būs atcelti divi reisi

Bizness un ekonomika
2015. gada 7. novembrī 00:50 2015. gada 7. novembrī 00:50
Starptautiskajā lidostā "Rīga" Vācijas nacionālās aviokompānijas "Lufthansas" stjuartu streika dēļ sestdien būs atcelti divi avioreisi, pastāstīja lidostas Komunikācijas vienības vadītāja Sarmīte Rinmane.

Naktī uz sestdienu lidostā "Rīga" ir atcelts vēlais vakara reiss ar ielidošanas laiku plkst.00.20 Frankfurte-Rīga, kā arī - izlidojošais reiss plkst. 6.20 Rīga-Frankfurte.

Vienlaikus viņa piebilda, ka, ņemot vērā "Lufthanss" stjuartu streiku, kas plānots no 6.-13.novembrim, iespējamas izmaiņas lidojumu sarakstā attiecībā uz "Lufthansas" reisiem no Rīgas un uz Rīgu. "Aicinām pasažierus sekot līdzi informācijai lidostas "Rīga" mājaslapā, pa uzziņu tālruni 1817 vai pie šīs aviokompānijas," sacīja Rinmane.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Vācijas nacionālās aviokompānijas "Lufthansa" stjuarti piektdien pulksten 14 (15 pēc Latvijas laika) sāka streikot, sākotnēji streikojot satiksmes mezglos Frankfurtē un Diseldorfā, bet sestdien streiki plānoti citās lidostās, piektdien paziņoja stjuartu arodbiedrība UFO.

Piektdien streika dēļ tiks atcelti 290 reisi Frankfurtes un Diseldorfas lidostās, tostarp 23 starpkontinetālie reisi. Tas ietekmēs 37 500 pasažieru ceļojumu plānus.

Arodbiedrība plāno nākamo septiņu dienu laikā sarīkot streikus dažādās lidostās.

BNS

Citi šobrīd lasa

Aktiera Jāņa Paukštello veselības stāvoklis uzlabojies 16
Stilistu triki, kā par mazu naudu izskatīties izsmalcināti un dārgi 10
Sieviete no Mančestras parāda, kādu paradīzi var radīt, ja ir izdoma un rokas darba nebīstas 6
Pievienot komentāru