Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Nākamnedēļ kļūs zināmi trīs galvenie kandidāti.

"Latvijas dzelzceļa" vadītāja amats piedāvāts daudziem labi zināmiem uzņemējiem un politiķiem 20

Bizness un ekonomika
2015. gada 29. novembrī 10:17 2015. gada 29. novembrī 10:17
"Latvijas dzelzceļa" (LDz) vadītāja amatam personāla atlases firma ir atlasījusi 17 kandidātus, no kuriem jau nākamnedēļ tālāk tikšot virzīti trīs, vēsta LTV.

LDz vadītāja amats kļuva vakants, kad pēc apsūdzībām korupcijā to nācās pamest līdzšinējam vadītājam Uģim Magonim.

LTV ziņo, ka starp uzņēmuma vadītāja amatam noskatītajiem kandidātiem ir gan lielāko Latvijas veikalu ķēžu vadītāji, gan pašreizējie un bijušie politiķi. Daudzi no viņiem gan noliedz, ka būtu uzrunāti šim amatam, vai arī jau ir atteikušies no piedāvājuma. 19 kandidāti esot pieteikušies paši.

Pretendēt uz LDz vadītāja amatu esot uzrunāti visi LDz valdes locekļi un meitas uzņēmumu vadītāji, esošais un bijušais lidostas "Rīga" vadītājs Andris Liepiņš un Aldis Mūrnieks, "Latvenergo" vadītāji Andris Žīgurs un Uldis Bariss, "Lattelecom" vadītājs Juris Gulbis, LMT vadītājs Juris Binde, "Latvijas valsts mežu" vadītājs Roberts Stīpnieks, "Rīgas piena kombināta" vadītājs Normunds Staņēvičs, "Rimi" vadītājs Valdis Turlais, "Maxima" vadītājs Andris Vilcmeiers, Reģionu apvienības līderis Mārtiņš Bondars, bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, bijušais Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce un bijušais satiksmes ministrs Aivis Ronis, kurš no piedāvājuma jau atteicies.

Paši LDz vadītāja amatam pieteikušies SM valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis, bijušais Rīgas mērs Gundars Bojārs, bijušais "Pasažieru vilciena" vadītājs Nils Freivalds, uzņēmējs Henrijs Buks-Vaivads, SPRK izpilddirektors Aivars Veiss, bijušais "DNB bankas" vadītājs Andris Ozoliņš, RTU darbinieks Māris Purviņš un citi.

LETA/Foto: Zilgma Kukle

Citi šobrīd lasa

Dziednieks Pēteris alkoholiķus ārstē, neaizliedzot viņiem dzert 13
Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 33
Ģimene meklē 30 gadus veco Vadimu; viņš smagā emocionālā stāvoklī izgāja no mājām un pazuda 4
Skatīt visus komentārus