Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
CSDD Liepājas nodaļas tehniskās apskates stacija un tās speciālisti nodrošinās FIA Eiropas rallija čempionāta posma “Rally Liepāja” sacīkšu auto tehniskās pārbaudes.

Jau ceturto reizi CSDD nodrošinās "Rally Liepāja" sacīkšu auto pārbaudes. 5.februārī tehniskā apskate – Grobiņā 2

Auto un tehnoloģijas
2016. gada 29. janvārī 11:24 2016. gada 29. janvārī 11:24
Ņemot vērā iepriekšējo trīs gadu profesionālo un sekmīgo sadarbību, arī šogad, jau ceturto reizi, CSDD Liepājas nodaļas tehniskās apskates stacija un tās speciālisti nodrošinās FIA Eiropas rallija čempionāta posma “Rally Liepāja” sacīkšu auto tehniskās pārbaudes.

Tādēļ Liepājas un tās apkārtnes vieglo auto īpašnieki aicināti plānot savu spēkratu tehniskās apskates veikšanas laiku (apskate atļauta arī pirms datuma, kas norādīts uz uzlīmes) vai piektdien, 2016.gada 5.februārī to veikt Grobiņas tehniskās apskates stacijā, Krasta ielā 12a. Darba laiks: pulksten 8.30-17.00. Apskatei iespējams pieteikties arī iepriekš, tālrunis: 63490670.

Savukārt transportlīdzekļu reģistrācijas un vadītāju kvalifikācijas pakalpojumus CSDD Liepājas nodaļā, Brīvības ielā 148, piektdien, 5.februārī būs iespējams saņemt kā ierasts. Darba laiks: pulksten 8.30-17.00 (eksāmeni notiek pēc iepriekšēja pieraksta, tālrunis: 63489184).

Atvainojamies klientiem par neērtībām un ceram uz izpratni! Informācija par CSDD nodaļām un tehniskās apskates stacijām, tajās sniegtajiem pakalpojumiem, darba laikiem un aktuālākajām izmaiņām atrodama šeit: http://ej.uz/tg73 .

Regīna Zommere/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Iesaka bioenerģētiķis: praktiskā maģija, kā tikt pie naudas 42
KNAB soda Rēzeknes novada pagastveci, kurš gribējis maksāt prēmiju savai sievai 9
Skaistumkonkursā "Mis Pasaule" uzvar medicīnas studente no Indijas 4
Pievienot komentāru