"Diena" maina nosaukumu pret "IT un grāmatvedības serviss".

Mediju koncerns "Diena" vairs nesauksies "Diena" 5

Bizness
2016. gada 17. februārī 10:14
Līdzšinējais mediju koncerns "Diena" mainījis nosaukumu pret "IT un grāmatvedības serviss", liecina datubāzes "Lursoft" informācija.

Nosaukuma maiņa Komercreģistrā iegrāmatota trešdien.

"Diena" pagājušajā gadā pārdeva tai piederošās kompānijas "Dienas mediji", "Izdevniecība "Dienas žurnāli"", "Izdevniecība "Dienas Bizness"" un "RPD". ""Diena" īpašnieks "Rīgas Tirdzniecības osta" turpmākās darbības stratēģijā neredz izdevējdarbu, tādēļ pieņemts lēmums koncernu sadalīt un pārdot," iepriekš skaidroja kompānijā.

Par izdevniecības "Dienas žurnāli" un "Izdevniecība "Dienas Bizness"" jauno īpašnieku kļuva "Dienas" ilggadējiem padomes locekļiem Jānim Maršānam un Jānim Svārpstonam vienādās daļās piederošais uzņēmums "SM Investīcijas". Par laikraksta "Diena", kultūras izdevuma "KDi" un žurnāla "Sestdiena" izdevēja "Dienas mediji" vienīgo īpašnieku kļuva līdzšinējais "Dienas" valdes priekšsēdētājs Edgars Kots, bet par kompānijas "RPD" īpašnieku kļuva kādreizējam "Dienas" valdes loceklim Uldim Salmiņam piederošā kompānija "Reģionu Mediji".

Tāpat ziņots, ka 2014.gadā mediju koncerns "Diena" strādāja ar 8,988 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,6% mazāk nekā 2013.gadā, savukārt koncerna peļņa bija 4,616 miljoni eiro pretstatāt zaudējumiem pirms gada.

BNS/Foto: Ieva Lūka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • 19 gadus veca "Range Rover" vadītāja pa Jūrmalas šoseju triecas ar 154 km/h 35
  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 23
  • Gaismā nācis pikants noslēpums no Ivankas Trampas tīņu gadiem. Neredzēti FOTO 1