Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

20. februāris: Klientu diena dzīvokļu projektā RiverPark un iespēja iegūt dāvanā virtuves iekārtu 5000 EUR vērtībā!

Bizness un ekonomika
2016. gada 19. februārī 11:00 2016. gada 19. februārī 11:00
20. februārī, no plkst. 12:00 līdz 16:00, notiks Klientu diena dzīvokļu projektā “RiverPark”, informē projekta attīstītājs "Interbaltija". Visi Klientu dienas apmeklētāji varēs aplūkot “RiverPark” dzīvokļus, pērkot, saņemt atlaidi līdz 18%, kā arī izmantot īpašus bonusus: šoreiz pirmajiem 5 pircējiem tiks dāvināta virtuves iekārta 5000 EUR vērtībā!

RiverPark dzīvokļi ir kvalitatīvi, komfortabli un mūsdienīgi. Tos jau iegādājušies pircēji gan no Latvijas, gan no daudzām citām tuvām un tālām valstīm, stāsta “Interbaltija” valdes priekšsēdētājs Ainārs Škapars.

Piedāvājums ir izdevīgs arī tāpēc, ka papildus ir iespējams saņemt gan 90% atlaidi nekustamā īpašuma nodoklim uz 10 gadiem, ko piešķīrusi Rīgas dome, gan iegādāties dzīvokli uz nomaksu bez bankas starpniecības.

“Esam pirmie Latvijā, kas piedāvāja šādu nomaksas veidu,” stāsta Ainārs Škapars, “Mūsu klienti pārliecinājās, ka attīstītājs “Interbaltija” vienmēr gatavs nākt ar svaigām, izdevīgām idejām. Un šoreiz tās ir divas: nomaksa bez bankas starpniecības un 5000 EUR vērtās virtuves iekārtas iegūšana dāvanā.”

Klientu dienas apmeklētāji apskatīs no divu līdz četrām istabām pilnas apdares dzīvokļus, ar platībām no 40 līdz 165 m2, kā arī varēs izmantot īpašus piedāvājumus dzīvokļiem ar akcijas cenām. Klientu dienās būs iespējams saņemt informāciju arī par pieejamajiem hipotekārā kredīta veidiem mājokļa iegādei.

““RiverPark” dzīvokļu pircēji augsti novērtējuši mūsu izvirzītās kvalitātes prasības.”, ziņo projekta attīstītāji, “Būvējot mūra starpsienas, mēs ar tām aizstājam riģipsi. Šādu darba stilu ieviesuši skandināvu būvnieki. Plastikāta palodzes un kartona durvis atstājam “eiroremonta” cienītājiem citos projektos. Uzsvars ir uz pilnvērtīgiem, dabīgiem, kvalitatīviem celtniecības materiāliem. Nāciet un pārliecinieties par mūsu veidoto dzīves telpu!”

Sīkāka informācija par “RiverPark” klientu dienām 20. februārī pieejama mājaslapā -

www.riverpark.lv

 


Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Riverpark/Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 36
Par likumīgu autostāvvietas izmantošanu pie Mēbeļu nama Vladimiram izraksta sodu - 500 eiro 23
Divi vīrieši Austrālijā 5 dienas, krokodilu ielenkti, pavada uz auto jumta 6