Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Janvāra beigās "Olainfarm" parakstīja līgumu par ekokosmētikas ražotāja SIA "Kiwi Cosmetics" 100% kapitāldaļu iegādi.

Maligins plāno "Kiwi" ekokosmētiku pacelt līdz "Madaras" līmenim 9

Bizness un ekonomika
2016. gada 19. februārī 16:55 2016. gada 19. februārī 16:55
Farmācijas uzņēmums "Olainfarm", kas nesen kā iegādājies nelielo ekokosmētikas ražotāju "Kiwi Cosmetics", vēlas to pacelt līdz uzņēmuma "Madara Cosmetics" līmenim, intervijā atzina "Olainfarm" valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins.

Skaidrojot "Olainfarm" motivāciju "Kiwi" iegādē, viņš norādīja - kaut arī uzņēmuma svarīgākais virziens ir zāļu ražošana, holdingā ir arī uztura bagātināju ražotājs "Silvanols" un aptieku tīkls "Latvijas Aptieka", bet aptiekas "tikai no zāļu tirdzniecības vien nevar gūt peļņu".

"Tāpēc mums ir interesanta "Kiwi" dabīgā kosmētika, kurai ir pasaulē atzīti ekosertifikāti. Sasaistē ar aptiekām tur ir labs izaugsmes potenciāls - plus eksports. Mums ir ambiciozi plāni - pacelt "Kiwi" līdz "Madaras" līmenim, ne mazāk," sacīja uzņēmējs, atzīstot, ka šobrīd tas varētu izklausīties pēc "fantastikas".

"Un, ja mums piedāvātu iegādāties, teiksim, "Dzintaru", mēs teiktu "jā". Un "Madaru", "Stenderu"- arī "jā". Mēs noteikti tajā piedalītos un censtos iegādāties šos uzņēmumus," atzina Maligins.

Pacelt "Kiwi" līdz "Madaras" līmenim, palielinot apgrozījumu no pašreizējiem 124 000 līdz vairāk nekā 3 000 000 eiro, ir reāli trīs līdz piecu gadu laikā pamatā uz eksporta rēķina, kas veidos 90% no apgrozījuma, skaidroja Maligins.

Kā ziņots, janvāra beigās "Olainfarm" parakstīja līgumu par ekokosmētikas ražotāja SIA "Kiwi Cosmetics" 100% kapitāldaļu iegādi. Darījuma summa netiek izpausta.

LETA / Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Jaunumi Ēģiptē aizturētās britu tūristes lietā: spriedums varētu tikt nolasīts Ziemassvētkos 11
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 10
Slimnīcā kritiskā stāvoklī nokļuvis Latvijas izlases futbolists Vardanjans
Skatīt visus komentārus