Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Viens no kampaņas mērķiem ir piesaistīt uzņēmumus, kas plāno pārcelt savu darbību no Lielbritānijas uz citām Eiropas Savienības dalībvalstīm. (Foto: Reuters/Scanpix/LETA)

Ekonomikas ministrija ar kampaņu uzrunās uzņēmumus, kuri plāno pamest Lielbritāniju 2

Bizness un ekonomika
16. septembrī 14:30 2018. gada 16. septembrī 14:30
Jauns.lv / LETA
Ekonomikas ministrija (EM) izsludinājusi iepirkumu par mārketinga kampaņu ārvalstu investīciju veicināšanai Latvijā, kuras viens no mērķiem ir piesaistīt uzņēmumus, kas plāno pārcelt savu darbību no Lielbritānijas uz citām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, liecina informācija EM mājaslapā.

Plānotā līgumcena ir 41 900 eiro.

Iepirkuma mērķis ir sagatavot mērķauditorijai atbilstoši uztveramus un vizuāli kvalitatīvus, kā arī saturiski augstvērtīgus piedāvājumus potenciālajiem ārvalstu investoriem un īstenot mārketinga aktivitātes, tajā skaitā sociālo tīklu kampaņas, tādējādi veicinot ārvalstu investoru interesi par Latviju.

Lai nodrošinātu EM īstenotas ārvalstu tiešo investīciju piesaistes aktivitātes ar to īstenošanai nepieciešamo atbalstu, konkursa uzvarētājam būs jāveic vairākas aktivitātes. Tostarp jāizstrādā potenciālo investoru uzrunāšanai domātas prezentācijas, jānodrošina ārvalstu tiešo investīciju aktivitātēs iesaistīto vadības līmeņa darbinieku konsultācijas par potenciālo ārvalstu investoru uzrunāšanu un apmācības.

Tāpat iepirkuma uzvarētājam būs jāizstrādā un jāīsteno sociālo tīklu un mediju kampaņa.

EM rosina potenciālos investorus meklēt 500 pasaulē lielāko kompāniju sarakstā "Global Fortune 500", turklāt šajos uzņēmumos kā mērķa auditorija ir "C" līmeņa vadītāji, Baltijas jūras reģiona valstu lielākās kompānijas, kuras izmanto dalīto pakalpojumu centra biznesa modeli.

Tāpat mērķa auditorija ir ārvalstu uzņēmumi, kuri jau darbojas Latvijā un apsver iespējas paplašināties, kā arī uzņēmumi, kuri plāno pārcelt savu galveno mītnes vietu no Apvienotās Karalistes uz citām ES valstīm.

Ar kampaņu plānots uzrunāt arī starptautiskas kompānijas ārpus ES vai Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm, kuras vēlas savas ražotnes vai mītnes vietas izvietot ES.

Citi šobrīd lasa

Svin visa Latvija: aplūko, kā Latvijas novadi mirdz simtgades krāsās! 40
Latviju pārstāvošam bokserim par 111 kilogramu hašiša kontrabandu piespriež piecarpus gadus ilgu ieslodzījumu 18
FOTO: dvīņu māsas, kas piedzima savienotas, pēc smagas operācijas veiksmīgi atdalītas 4
Skatīt visus komentārus

Беременная герцогиня Меган поразила глубиной декольте во время выхода в свет

Резидент Comedy Club о семье Масляковых и КВН: «Там мафия, они могут сказать: "У этого мальчика кривые зубы, к черту его!"»