Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aptauja: 98% CSDD klientu ir apmierināti ar saņemtajiem pakalpojumiem. (Foto: LETA)

CSDD gandarīts: tikai 2% cilvēku ir iebildumi pret viņu darbu 5

Auto un tehnoloģijas
17. aprīlī 23:18 2018. gada 17. aprīlī 23:18
Jauns.lv / LETA
Lielākā daļa jeb 98% Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) klientu ir apmierināti ar saņemtajiem pakalpojumiem, secināts CSDD klientu aptaujā, kas veikta sadarbībā ar kompāniju "Civitta Latvija".

Kopumā tika aptaujāti vairāk nekā 3000 CSDD klientu.

Aptaujā tika noskaidrots, ka kopējā apmierinātība ar CSDD pakalpojumu turpina uzlaboties, un ir par 18% palielinājies pilnībā apmierināto klientu skaits, salīdzinājumā ar iepriekšējo aptaujas veikšanu 2014.gadā. Savukārt neapmierināto klientu skaits ir mazāk nekā 1%. Lielāka daļa no tiem ir neapmierināti attiecībā uz to, kas nav saistīts ar CSDD sniegto pakalpojumu - sodu un nodokļu nomaksu, kas tiek ieskaitīti valsts budžetā.

Aptaujātie atzina, ka visaugstāk CSDD darbā viņi vērtē kompetenci, pozitīvismu, kvalitāti, orientēšanos uz individuālu problēmas risināšanu, atvērtību un ātrumu, piemēram, 95% CSDD klientu atzina, ka viņiem ir pieņemams kopējais patērētais laiks CSDD nodaļā.

Arī šajā aptaujā tika noskaidrotas tās pakalpojumu īpašības, kuras klientiem šobrīd šķiet visnozīmīgākās CSDD sniegtajos pakalpojumos - tehniskajā apskatē, transportlīdzekļu reģistrācijā, kā arī vadītāju kvalifikācijā. Vairums aptaujāto atzina, ka tehniskā apskate ir nepieciešama un svarīga, jo tā paaugstina ceļu satiksmes drošību. Transportlīdzekļu reģistrācijā klienti visaugstāk novērtēja darbinieku attieksmi. Savukārt vadītāju kvalifikācijā visaugstāk tiek vērtēta CSDD darbinieku attieksme un kompetence.

CSDD par vienu no prioritātēm noteikusi e-pakalpojumu attīstīšanu, un 87% CSDD klientu atzina, ka ir dzirdējuši par CSDD e-pakalpojumiem un 61% tos ir izmantojuši.

Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, visvairāk e-pakalpojumu lietošana ir pieaugusi tehniskās apskates klientu vidū. Šobrīd e-pakalpojumus izmanto līdzīgs skaits transporta reģistrācijas un tehniskās apskates klientu - 74%. Lai arī vadītāju kvalifikācijas klienti 2017.gadā izmantojuši par 14% vairāk nekā 2014.gadā, kad tika veikts iepriekšējais klientu apmierinātības pētījums, trešdaļa CSDD klientu tos nav izmantojuši.

Atbildot uz jautājumu par to, kādos kanālos tiek iegūta informācija par CSDD, 54% klientu galvenokārt to iegūst CSDD mājaslapā, savukārt pārējie - ziņu portālos internetā, televīzijas pārraidēs, kā ari uz vietas CSDD nodaļās.

Citi šobrīd lasa

Harijs un Megana neieradīsies uz prinča Čārlza 70. dzimšanas dienas balli 6
Atjautīgā veidā pieķer uzņēmumu, kurš maldināja pircējus ar savām pankūkām 39
Drūmi skati: policija izrāda mašīnas, kuras šogad smagās avārijās sadragātas uz Latvijas ceļiem 26
Skatīt visus komentārus

17-летняя беременная дочь российского топ-менеджера выпала из окна 1

Лизе и Гарри - 5 лет! Дети Пугачевой и Галкина получили очень необычный подарок