"Latvijas Auto" valdes priekšsēdētājs Valdis Trēziņš.

Autopārvadātāji uztraucas, ka naudu ceļiem iegūs ar augstākiem nodokļiem 12

Bizness
2016. gada 17. aprīlī 18:20
Latvijas autopārvadātāji bažījas, ka trūkstošo finansējumu ceļiem radīs ar augstākiem nodokļiem lietotājiem, pauda Latvijas starptautisko autopārvadātāju asociācijas "Latvijas Auto" valdes priekšsēdētājs Valdis Trēziņš.

Viņš norādīja, ka patlaban ir īpaši aktualizēta tēma par finansējuma problēmu Latvijā autoceļu rekonstrukcijai un uzturēšanai. Valsts papildu līdzekļus nevēloties dot, tāpēc pastāv bažas, ka trūkstošo finansējumu radīs ar augstākiem nodokļiem lietotājiem, kas būtu slikta ziņa nozarei.

Pēc Trēziņa teiktā, attiecīgās problēmas risināšanā nevajadzētu veikt straujas kustības.

Šonedēļ satiksmes ministra Ulda Auguļa vadībā notika pirmā autoceļu finansēšanas modeļa izstrādei sasauktā ekspertu tikšanās. Ekspertu grupā piedalās Latvijas Pašvaldību savienības, Valsts policijas, ceļu būvētāju, uzturētāju un sabiedrības, kā arī Satiksmes, Ekonomikas, Finanšu un Zemkopības ministrijas pārstāvji.

Asociācijā "Latvijas Auto" apvienojusies lielākā daļa starptautisko autopārvadātāju. 1990.gadā dibinātās asociācijas mērķis ir darboties autopārvadājumu attīstībā un to efektivitātes paaugstināšanā.

BNS/Foto: Ieva Čīka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Labākie jaunie restorāni Latvijā. TOPS 31
  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 82
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 43