Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Latvijas Auto" valdes priekšsēdētājs Valdis Trēziņš.

Autopārvadātāji uztraucas, ka naudu ceļiem iegūs ar augstākiem nodokļiem 12

Auto un tehnoloģijas
2016. gada 17. aprīlī 18:20 2016. gada 17. aprīlī 18:20
Latvijas autopārvadātāji bažījas, ka trūkstošo finansējumu ceļiem radīs ar augstākiem nodokļiem lietotājiem, pauda Latvijas starptautisko autopārvadātāju asociācijas "Latvijas Auto" valdes priekšsēdētājs Valdis Trēziņš.

Viņš norādīja, ka patlaban ir īpaši aktualizēta tēma par finansējuma problēmu Latvijā autoceļu rekonstrukcijai un uzturēšanai. Valsts papildu līdzekļus nevēloties dot, tāpēc pastāv bažas, ka trūkstošo finansējumu radīs ar augstākiem nodokļiem lietotājiem, kas būtu slikta ziņa nozarei.

Pēc Trēziņa teiktā, attiecīgās problēmas risināšanā nevajadzētu veikt straujas kustības.

Šonedēļ satiksmes ministra Ulda Auguļa vadībā notika pirmā autoceļu finansēšanas modeļa izstrādei sasauktā ekspertu tikšanās. Ekspertu grupā piedalās Latvijas Pašvaldību savienības, Valsts policijas, ceļu būvētāju, uzturētāju un sabiedrības, kā arī Satiksmes, Ekonomikas, Finanšu un Zemkopības ministrijas pārstāvji.

Asociācijā "Latvijas Auto" apvienojusies lielākā daļa starptautisko autopārvadātāju. 1990.gadā dibinātās asociācijas mērķis ir darboties autopārvadājumu attīstībā un to efektivitātes paaugstināšanā.

BNS/Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Kas ir kautrīgais itālietis no "Sant Laurent Paris", kurš sievietēm piedāvā tērpties tik atkailinošās drēbēs 7
Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 7
Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē
Skatīt visus komentārus