Tiekamies 8. maijā Vērmanes dārzā, lai kopā teiktu labus vārdus savām mammām!

Aicina veltīt labus vārdus mātēm, veidojot Māmiņdienas mīļvārdiņu koku 1

Bizness
2016. gada 3. maijā 13:41
Šogad, 8. maijā Vērmanes dārzā no plkst. 11:00 notiks “SMScredit.lv Māmiņdienas koka” veidošana, kas jau kļuvusi par skaistu tradīciju, portālu Kasjauns.lv informē akcijas rīkotāji.

Mammas ir kā mūsu saknes, kas ļāvušas mums izaugt par spēcīgiem un stipriem kokiem. Tādēļ 8.maijā – Mātes dienā – aicinām teikt savām mammām mīļus vārdus un iesaistīties “SMScredit.lv Māmiņdienas koka” veidošanā. Jau sākot no plkst. 11:00 līdz 18:00 ģimenes ar bērniem un ikviens interesents ir gaidīts Vērmanes dārzā, lai simboliskajā māmiņdienas mīļvārdu kokā iekārtu savu apsveikumu un vēlējumu savai mammai!

Šajā kokā būs iespējams iekārt gan mājās pašu veidotus apsveikumus, gan arī uzrakstīt savus īpašos mīļvārdus uz vietas. Pasākuma laikā padomāts par bezmaksas aktivitātēm visai ģimenei - būs piepūšamās atrakcijas bērniem, fotografēšanās ģimenēm un sirsnīgi priekšnesumi no mūziķiem.

“SMScredit.lv Māmiņdienas koka” akcijas iniciators un atbalstītājs ir 4finance zīmols SMScredit.lv. Par ideju veidot “SMScredit.lvMāmiņdienas koku” stāsta 4finance izpilddirektors Toms Jurjevs: “Par to, kāds esmu izaudzis, varu teikt milzīgu paldies savai mammai! Tieši viņa mācīja man attieksmi pret darbu, centību un arī atbildību. Būdams vēl zēna gados, visu mācījos darīt pats, nereti pat "caur asarām". Mamma novērtēja manas spējas, uzticējās un virzīja būt patstāvīgam, mērķtiecīgam. Tas, manuprāt, ir lielākais katras mammas spēks un talants - ieraudzīt sava bērna spējas un palīdzēt tām attīstīties. Ikdienā steidzamies katrs savos darbos, tieši tādēļ jo īpaši aicinu atcerēties savas mammas, savas virzītājas, savas vislielākās atbalstītājas un ne tikai šajā dienā. Sagādāsim svētkus viņām, teiksim labus vārdus vairāk un iekārsim māmiņdienas kokā sirsnīgu vēlējumu!”

Arī iepriekšējos gados, tāpat kā plānots šogad, dažādi sabiedrībā apzīstami cilvēki piedalījušies “SMScredit.lv Māmiņdienas koka” veidošanā ar savu klātbūtni un sirsnīgiem stāstiem, kā mammas lutinājušas, atbalstījušas un arī virzījušas ceļā uz savu talantu izkopšanu. Skaidri redzams, ka mammas mums velta nesavtīgu mīlestību, rūpes un labestību, tādēļ jo īpaši šajā dienā gribam viņām pateikties un sagādāt īstus svētkus!

Mūziķis un aktīva dzīvesveida piekritējs, viens no akcijas atbalstītājiem, Andris Kivičs par savu mammu stāsta: “Pirmkārt, mamma ir visa pirmsākums  - tā, kas dod dzīvību, kura redzējusi mani visos dzīves posmos no pašas pirmās dienas, kā esmu spēris pirmos soļus, manus pirmos smieklus, sasniegumus skolā, sportā. Domāju, ka to īsti pat nevar novērtēt! Vairāk to saprotu, kad nu man pašam ir bērni - divas brīnišķīgas meitas un dēliņš. Bērnībā mamma veda mani uz sporta nodarbībām, basketbolu, kas ilgu laiku bija manas dzīves pamats un virzītājspēks. Tieši tad gan ģimene, gan treneri mācīja mani dzīves gudrībās - nekad nepadoties, saglabāt apņēmību un možu garu. Tas arī ir tas, kas cauri laikiem man ir palīdzējis. Šobrīd mana mamma arīdzan ir lieliska vecmāmiņa saviem mazbērniem, par ko man patiesi liels prieks!”

Tiekamies 8. maijā Vērmanes dārzā, lai kopā teiktu labus vārdus savām mammām!

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 29
  • Inese: "Mana dzīve būtu citāda, ja vecāki bērnībā būtu pateikuši, ka mani mīl" 10
  • Lietuvu satricina vēl viena traģēdija - suns saplosa mēnesi vecu bērnu 26