Selfiju vēsture.

Selfiju vēsture gandrīz 200 gadu garumā. INFOGRAFIKA

Auto un tehnoloģijas
2016. gada 19. maijā 11:40 2016. gada 19. maijā 11:40
Par selfijiem mēdzam pavīpsnāt – tāda cacu tipa dāmīšu fotografēšanās mode. Smej, ka klubos sieviešu tualetēs rindas ir pagarinājušās vien tāpēc, ka paralēli tualetes apmeklējumam tiek uzņemti selfiji.

Un lai gan cilvēki mēdz iesmiet par selfijiem, jeb, kā pareizi latviski teikt – pašbildēm, jo 2013. gadā tas tika atzīts pat par gada vārdu Latvijā, jāatzīst, instruments, ar ko tiek uzņemtas pašbildes, ir ļoti noderīgs. Proti – viedtālruņa priekšējā kamera. Lai gan pirms daudziem gadiem pašbildes tika uzņemtas ar fotoaparātu rokā un stāvot pie spoguļa, tad nu tas iespējams redzot to, kas īsti nonācis kadrā – izmantojot viedtālruņa priekšējo kameru.

Selfiji var būt arī praktiski. Vai vismaz telefona priekšējā kamera var būt ārkārtīgi praktiska. Viens no pierādījumiem – ja līdzi nav spogulīša. Ne visas sievietes tomēr savā somiņā vienmēr atradīs spogulīti – toties telefons gan līdzi ir vienmēr. Tad nu izmantojot viedtālruņa priekšējo kameru varam lieliski pārliecināties vai mute tīra pēc šokolādes saldējuma apēšanas, vai frizūra nav izjukusi un, vai ar kosmētiku viss kārtībā.

Protams, arī tās selfiju bildes, kas uzņemtas ballītē, jautrā pasākumā, kopā ar draugiem, var būt ļoti jautras un smieklīgas – jo īpaši, ja rada patīkamas atmiņas no jaukiem kopā būšanas mirkļiem.

Raksts sagatavots ar

220.lv palīdzību / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

"Basketbolisti mūsdienās ir tik jūtīgi..." - bijusī "Knicks" zvaigzne uzskata, ka Porziņģis kļūdījies 9
Traģēdija daudzbērnu ģimenē: kamēr māte sēž feisbukā, nomirst 8 mēnešus vecā meitiņa 22
FOTO: sīvā cīņā noskaidrots pasaulē neglītākais suns šogad 11
Pievienot komentāru