Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Šis būvniecības iepirkums, kas ir pirmais stadiona "Daugava" apjomīgās atjaunošanas ietvaros, paredz stadiona esošās tribīnes pārbūvi, tai skaitā jaunu tribīņu piebūvju izveidošanu, lai palielinātu skatītāju sēdvietu skaitu līdz 10 000.

Pagarināts stadiona "Daugava" jauno tribīņu būvniecības iepirkums

Bizness un ekonomika
2016. gada 8. jūnijā 09:59 2016. gada 8. jūnijā 09:59
Daugavas stadionu apsaimniekojošais valsts uzņēmums veicis izmaiņas iepirkuma tehniskajā specifikācijā un pagarinājis stadiona jauno tribīņu izbūves un esošo tribīņu atjaunošanas iepirkumu līdz šī gada 30.jūnijam, informēja VSIA "Kultūras un sporta centrs "Daugavas stadions"" pārstāvis Edgars Pudzis.

Iepriekš bija paredzēts, ka piedāvājumus iepirkumā var iesniegt līdz 1.jūnijam.

Iepirkuma laikā esot izrādīta liela potenciālo dalībnieku interese.

"Lai sasniegtu labāko rezultātu un sniegtu pēc iespējas detalizētāku informāciju potenciālajiem piegādātājiem, esam veikuši iepirkuma tehniskās specifikācijas papildināšanu un detalizēšanu, kā arī pagarinājuši iepirkuma termiņu, lai būvniekiem dotu vairāk laika sagatavot kvalitatīvus piedāvājumus, ņemot vērā projekta tehnisko sarežģītību un lielo daudzumu specifisku prasību, kuras nepieciešams iestrādāt piedāvājumos, lai tie vislabāk atbilstu kultūras un dažādu sporta pasākumu vajadzībām," norāda Daugavas stadiona valdes loceklis Elmārs Martinsons.

Šis būvniecības iepirkums, kas ir pirmais stadiona "Daugava" apjomīgās atjaunošanas ietvaros, paredz stadiona esošās tribīnes pārbūvi, tai skaitā jaunu tribīņu piebūvju izveidošanu, lai palielinātu skatītāju sēdvietu skaitu līdz 10 000. Iepirkumā paredzētais darbu veikšanas laiks ir 22 mēneši, bet ne ilgāk kā līdz 2018.gada 15.maijam, lai plānotos būvdarbus pabeigtu līdz 2018.gada vasarā notiekošajiem Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem.

Jau ziņots, ka saskaņā ar 9.februārī Ministru kabinetā pieņemto stadiona "Daugava" un Grīziņkalna revitalizācijas stratēģiju stadions līdz 2022.gadam tiks pilnībā atjaunots un pārveidots - tiks izveidotas jaunas papildu tribīnes un tiks izbūvēti daudzi jauni objekti.

Stadionā līdz 2022.gadam būs arī multifunkcionāla halle dažādiem sporta veidiem, jauna slēgtā vieglatlētikas manēža, tiks pilnībā atjaunots vieglatlētikas treniņu laukums, stadiona sporta laukums, bobsleja treniņu starta estakāde un stadiona ledus halle, kā arī tiks veikti nozīmīgi teritorijas labiekārtošanas darbi. Papildus tiks izbūvēta arī jauna "park&ride" auto stāvvieta un tiks sakārtota apkārtējā pilsētas infrastruktūra.

Projektu ieviesīs VSIA "Kultūras un sporta centrs "Daugavas stadions"" sadarbībā ar Rīgas pilsētas pašvaldību. Stadiona atjaunošanu un jaunu objektu izbūvi finansēs no pieejamajiem Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzekļiem 40 191 396 eiro apmērā, ko papildinās valsts līdzfinansējums 7 092 600 eiro apmērā.

LETA/Foto: Austra Helēna Žaggare/LETA

Citi šobrīd lasa

Melānijas Trampas publicēts foto raisa jautājumus un saceļ jezgu tīmeklī 4
Olimpiskajās spēlēs nedrīkst piedalīties arī Krievijas labākais biatlonists, slēpotājs un vairāki hokejisti 39
Aivis Freidenfelds cīnās un ir pilns apņēmības uzveikt smagu slimību
Pievienot komentāru