Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Latvijas vēstniecība Stokholmā meklē mājas pārvaldnieku-šoferi ar namdara iemaņām un izpratni par IT.

Latvijas vēstniecība Zviedrijā meklē ļoti daudzpusīgu mājas pārvaldnieku 11

Bizness un ekonomika
2016. gada 11. jūnijā 19:01 2016. gada 11. jūnijā 19:01
Latvijas vēstniecībai Zviedrijā steidzami vajadzīgs šoferis un mājas pārvaldnieks, līdz ar to tā aicina interesentus pieteikties uz amata vietu.

Latvijas vēstniecības šoferim-mājas pārvaldniekam Stokholmā nepieciešama atbildīga un saudzīga attieksme pret valsts mantu, īpašumu, kā arī jāprot prasmīgi vadīt automašīna. Potenciālajam amata kandidātam jābūt gatavam rūpēties arī par mašīnu apkopi.

Tāpat interesentiem vēlamas namdara vai amatnieka iemaņas, izpratne un zināšanas par informācijas tehnoloģiju un telefonu sakariem. Viņam būs jākopj vēstniecības pagalms, dārzs un ēkas teritorija ielas pusē.

Potenciālajam amata kandidātam jābūt gatavam dažkārt strādāt vēlu vakaros, agros rītos un brīvdienās. Viņam arī vēlamas zviedru un angļu valodas zināšanas.

Savā pieteikumā interesentiem uz vēstniecības oficiālo e-pasta adresi līdz 30.jūnijam jānosūta CV un motivācijas vēstule, kurā jāapraksta savas spējas, prasmes, zināšanas, kā arī jāpamato tas, kāpēc ir vēlme strādāt Latvijas vēstniecībā Zviedrijā.

LETA/Foto: Google maps

Citi šobrīd lasa

Kristapa Porziņģa brālis panācis savu? Viņu tagad Ņujorkā uztver daudz nopietnāk 14
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 11
Rīga atkal staro! Šodien sākas spožākais festivāls 2
Skatīt visus komentārus