Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Paralēli boksam Mairis šobrīd strādā arī Valsts policijā.

Bokseris Mairis Briedis strādās vēl vienā atbildīgā darbā 8

Bizness un ekonomika
2016. gada 11. jūlijā 20:18 2016. gada 11. jūlijā 20:18
Latvijas bokseris un valsts drošības struktūru darbinieks Mairis Briedis pievienojies "Rigvir" holdinga komandai, kļūstot par drošības dienesta vadītāju, informē "Rigvir" pārstāvji.

Taču Briedis turpinās arī savu profesionālā boksera karjeru, teikts kompānijas paziņojumā medijiem. Tāpat Briedis turpinās darbu arī Valsts policijā.

Viņa jaunajos darba pienākumos ietilpst "Rigvir" drošības sistēmu uzturēšana un pilnveidošana.

Briedis izglītību guvis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, kur ieguvis augstāko izglītību gan kā pedagogs, gan kā boksa treneris. Pēdējos deviņus gadus darbojies drošības struktūrās Valsts policijā. Patlaban Briedis ir aktuālais pasaules čempions svara kategorijā līdz 90,7 kilogramiem.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Rigvir" pērn apgrozīja 533 055 eiro un nopelnīja 160 312 eiro. SIA "Rigvir" dibināta 2014.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro. "Rigvir" īpašnieki ir Jurģis Auziņš - 51%, Dite Venskus - 40%, Ivars Kalviņš - 3%, Andrejs Nollendorfs - 3% un Katrīna Pumpuriņa - 3%.

Holdings "Rigvir" apvieno uzņēmumu grupu, kuras darbība ir vērsta uz Latvijā izstrādāto vēža zāļu "Rigvir" ražošanu un attīstību pasaules tirgos. Šīs zāles ir reģistrētas melanomas ārstēšanai, bet klīniskajā praksē plaši tiek izmantotas arī vairāku citu ļaundabīgu audzēju ārstēšanā. Kopš 2011.gada "Rigvir" ir pilnībā kompensēts Latvijas iedzīvotājiem ar ļaundabīgās ādas melanomas diagnozi, bet 2015.gadā "Rigvir" tika iekļauts Nacionālā veselības dienesta apstiprinātajās klīniskajās vadlīnijās. Savukārt pacienti no valstīm, kurās šis medikaments pagaidām nav reģistrēts, viroterapiju ar "Rigvir" var saņemt Latvijā. Šobrīd viroterapiju ar "Rigvir" ir saņēmuši vēža pacienti no vairāk nekā 50 valstīm.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 68
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 12
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 9
Skatīt visus komentārus