Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
VID ģenerāldirektores vadītājas amatam uzrunāta VVD ģenerāldirektore Inga Koļegova, atzina ministre Dana Reizniece-Ozola.

Inga Koļegova šobrīd apdomājot piedāvājumu vadīt VID un skaidru "nē" nesaka 21

Bizness un ekonomika
2016. gada 14. jūlijā 08:11 2016. gada 14. jūlijā 08:11
Valsts ieņēmumu dienesta vadītāja amatam uzrunāta Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Inga Koļegova, ceturtdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" teica finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.

Viņa norādīja, ka Koļegova vēl domā par piedāvājumu, taču tam nav teikusi "nē".

Reizniece-Ozola atzīmēja, ka Koļegova būtu piemērota vadītāja, jo spējusi sarežģītā situācijā saistībā ar "Skonto būve" un VVD konfliktu aizstāvēt valsts intereses.

Tāpat finanšu ministre ir uzrunājusi vairākus citus augstākās ierēdniecības cilvēkus, taču viņu vārdus ministre atturējās nosaukt.

Konkurss uz VID vadītāja amatu noslēdzies bez rezultātiem. No četriem amata pretendentiem, kas tika virzīti konkursa otrajai kārtai, neviens nav atzīts par piemērotu. Tālāk plānots pretendentus uz VID vadītāja amatu meklēt gan valsts pārvaldē, gan ārpus tās bez konkursa.

Tāpat ziņots, ka 4.jūlijā, noslēdzās pieteikšanās konkursā uz VID ģenerāldirektora  amatu. Pieteikumus iesniedza 11 pretendenti.

No amata pretendenta tika prasīta nevainojama reputācija, maģistra grāds, vēlams ekonomikā, finansēs, tiesību zinātnēs vai vadības zinībās un ne mazāk kā trīs gadu darba pieredze vadošā amatā ar vismaz 40 padotajiem darbiniekiem. Tāpat bija vēlama darba pieredze valsts pārvaldē un zināšanas un izpratne par VID darbības jomu.

Dienesta potenciālajam vadītājam tika piedāvāts atbildīgs darbs ar starptautiskās sadarbības iespējām, iespēja pilnveidot VID kā modernu klientorientētu iestādi. Atlīdzība noteikta līdz 3417 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

BKPI ir starptautiski atzīta organizācija, kas aktīvi veicina labas korporatīvās pārvaldes principu ieviešanu visās trīs Baltijas valstīs. BKPI Baltijas valstīs īsteno vadības izglītības programmas augstākā līmeņa vadītājiem, biznesa īpašniekiem, padomes un valdes locekļiem, kā arī piedāvā pētījumus un vadlīnijas korporatīvās pārvaldības jautājumos Baltijas valstu privātā sektora un valsts uzņēmumiem.

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro
Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā 7
Masu kāzas Indijā, kur izprecinātas nabadzīgās musulmaņu meitenes. FOTO 7
Skatīt visus komentārus