Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Latvijā pirmajā e-sporta bārā saimnieko Emīls Vladimirovs un Andris Zaļts, kuri paši aizraujas ar virtuālās realitātes jeb e-sporta spēlēm.

Vecrīgas sirdī ar drifta elementiem atklāj e-sporta bāru. FOTO 5

Bizness un ekonomika
2016. gada 15. jūlijā 12:33 2016. gada 15. jūlijā 12:33
Vecrīgā, Kalēju ielā ar svinībām, motoru rūkoņu un simbolisku „riepu dedzināšanu” atklāts pirmais e-sporta bārs „7th”, kurā saimnieko žurnālistu – Signes Šēnfeldes un Aināra Vladimirova – atvase Emīls Vladimirovs un domubiedrs Andris Zaļts.

Ideja par šāda bāra radīšanu radusies diviem Rīgas jauniešiem – Emīlam Vladimirovam un Andrim Zaļtam –, kuri aizraujas ar virtuālās realitātes jeb e-sporta spēlēm. „Uzreiz gribu teikt, ka e-sporta bārs nav visai negatīvu slavu ieguvušās „interneta kafejnīcas, kurā pie nolietotiem datoriem bruņojušies ar enerģijas dzēriena vai alus pudelēm diennaktis pavada skolu bērni un interneta atkarīgie. Tā ir vieta, kur var atpūsties virtuālās realitātes spēļu dalībnieki, iemalkot pa kādam dzērienam, nobaudīt gardas uzkodas un TV ekrānos sekot līdzi, kas vispār notiek e-sporta pasaulē,” teic Emīls Vladimirovs.

Atklāšanas pasākumā lielākoties piedalījās gados jauni ļaudis, kuri itin bieži saviesīgo bāra atklāšanas sarunu laikā pievērsās saviem viedtālruņiem. Itin jauks skats bija, kas pasākuma laikā pie bāra durvīm piebrauca arī trīs drifta auto un, motoriem rēcot, mazliet paspolēja.

 

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 26
Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 44
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 3
Skatīt visus komentārus