Interneta veikali "Anttila.com" un "Kodin1.com" uz liku ir slēgti, taču to darbība tiks atjaunota pēc iespējas drīz, bet veikali strādā ierastajā režīmā.

Nespēdama būt rentabla, bankrotē "Anttila" kompānija 15

Bizness un ekonomika
2016. gada 20. jūlijā 11:52 2016. gada 20. jūlijā 11:52
Somijas mazumtirdzniecības kompānija "Anttila" oficiāli iesniegusi bankrota pieteikumu, vēstīja Somijas sabiedriskā raidorganizācija "Yle".

1952.gadā Somijā dibinātā kompānija, kurai ir 30 "Anttila" un "Kodin Ykkonen" zīmola veikalu Somijā un apmēram 1300 darbinieku, bankrota pieteikumu oficiāli iesniedza otrdien.

"Anttila" preses pārstāvis atteicās komentēt notiekošo, bet jurists Miko Tīlika, kurš ir kompānijas administrators, apstiprināja bankrota pieteikuma iesniegšanu.

Viņš teica, ka iemesls bankrota pieteikuma ir tas, ka uzņēmējdarbība nav rentabla, bet detalizētāku informāciju viņš neatklāja. Bankrota procesa laikā kompānija var meklēt jaunu īpašnieku vai pārdot visus aktīvus, lai segtu parādus.

Pašlaik "Anttila" ir parādā 20 miljonus eiro "Posti", "Nordea", "Varma", "Kesko" un citām kompānijām.

Pērn novembrī "Kesko" pārdeva "Anttila", tostarp meitasuzņēmumus Latvijā un Igaunijā, par vienu miljonu eiro Vācijas koncernam "4K Invest", kas ir  Luksemburgā reģistrēts investīciju fonds, kas bāzēts Minhenē un specializējas starptautisku kompāniju daļu, kurām tiek veikti stratēģiskie pielāgojumi, uzpirkšanā.

Interneta veikali "Anttila.com" un "Kodin1.com" uz liku ir slēgti, taču to darbība tiks atjaunota pēc iespējas drīz, bet veikali strādā ierastajā režīmā.

"Anttila" pieder privātajai investīciju kompānijai "4K Invest".

BNS / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Īsti radošā garā atklāj Žaklīnas jauno izklaides TV kanālu 39
“British Airways” pasažierus reisā uz Londonu pamatīgi apskādējušas blaktis 9
Divus gadus vecs puisītis kļuvis par 8. upuri, ko nogalinājusi IKEA kumode 43
Skatīt visus komentārus