Aizkrauklē izstrādāts prototips jaunai ierīcei matu iztaisnošanai mājas apstākļos 5

Bizness
2011. gada 2. oktobrī 22:17
Aizkraukles biznesa inkubatora uzņēmums "Hairostraight" ir izstrādājis tāda paša nosaukuma inovatīvu patentētu tehnoloģiju matu žāvēšanai, nogludinot un iztaisnojot tos. Patlaban tiek gatavots topošās elektropreces prototips.

Pilnsabiedrības "JIC biznesa inkubators" izpilddirektors Agris Ķipurs informēja, ka uzņēmums piedāvā inovatīvu produktu matu kopšanas elektropreču grupā "Hairostraight", un jaunais inovatīvais risinājums būs lieliska alternatīva matu taisnošanas "pannām", kas, kā zināms, neizceļas ar īpašu saudzīgumu pret matiem.

"Hairostraight" sniegs iespēju iegūt mājas apstākļos gludus un taisnus matus saudzīgā un ļoti ērtā veidā. Patlaban ir izgatavots pirmais prototips un notiek tā optimizācija, kā arī konsultācijas ar presformu konstruktoru, kas sekmēs rūpnieciskā prototipa pilnveidi un izgatavošanu.

Kā liecina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) informācija, Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas 2007-2013 projekta JOSEFIN ("Joint SME Finance for Innovation") gaitā SIA "Hairostraight" konkursā atlasīts arī konsultāciju pakalpojumu sniegšanai inovācijas projektu īstenotājiem Latvijā.

Uzņēmums saistībā ar savas jaunās tehnoloģijas projektu "Hairostraight" saņem konsultācijas par marketinga stratēģijas izstrādi investora piesaistei, inovācijas projekta prezentācijas izstrādi, inovācijas projekta finanšu analīzi.

SIA "Hairostraight" ir dibināta Aizkrauklē šā gada 17. janvārī kā elektriskās sadzīves aparatūras ražošanas uzņēmums.

Pilnsabiedrība "JIC biznesa inkubators" dibināta Jelgavā 2007. gadā ar mērķi veicināt jaunu komersantu veidošanos, finansējot tiem nepieciešamo pakalpojumu saņemšanu un piesaistot ārēju finansējumu straujākai uzņēmumu izaugsmei. Šobrīd JIC biznesa inkubators atbalstu uzņēmējiem sniedz vairākos Latvijas reģionos - Jelgavas, Rēzeknes, Jēkabpils un Aizkraukles, kur inkubē kopā jau vairāk nekā 60 uzņēmumos.

LETA

Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 52
  • Rīgā nosvin pirmizrādi filmai, kuru veidoja četrus gadus! FOTO 6
  • 19 gadus veca "Range Rover" vadītāja pa Jūrmalas šoseju triecas ar 154 km/h 33