Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Augusta sākumā plāno pabeigt "Preses nama" bankrotu

Bizness un ekonomika
2012. gada 19. jūlijā 02:03 2012. gada 19. jūlijā 02:03
1.augustā uz noslēguma sapulci sanāks pirms diviem gadiem par maksātnespējīgu atzītās AS "Preses nams" kreditori, lai pabeigtu uzņēmuma bankrota procedūru, liecina šodien Maksātnespējas reģistrā veiktais ieraksts.

Kā paziņojumā norādījis "Preses nama" administrators Māris Sprūds, sapulcē kreditori tiks iepazīstināti ar administratora darbības pārskatu, tiks lemts par "Preses nama" debitoru parādiem, kā arī paredzēts apstiprināt maksātnespējas procesa stāvokļa risinājuma izpildi un pabeigt bankrota procedūru.

Tāpat paredzēts apstiprināt "Preses nama" maksātnespējas procesa noslēguma bilanci, gada pārskatu un maksātnespējas procesa izmaksas, kā arī ievēlēt kreditoru sapulces pārstāvi sapulces protokola parakstīšanai.

"Preses nama" noslēguma kreditoru sapulce paredzēta 1.augustā plkst.15 Antonijas ielā 7-2, 2.stāvā, Rīgā.

LETA jau ziņoja, ka "Preses nams" 2010.gada 4.februārī tika atzīts par maksātnespējīgu. Par uzņēmuma administratoru tiesa iecēla Sprūdu.

Pēc tam "Preses nama" kreditori vienojās sākt uzņēmuma bankrota procedūru un pārdot uzņēmumam piederošos aktīvus.

Uzņēmuma kopējā parādu summa bija vairāk nekā 21 miljons latu.

Sprūds jau maksātnespējas procesa sākumā pauda uzskatu, ka visu kreditoru prasības, visticamāk, netiks apmierinātas un arī "Preses nama" nodrošinātie kreditori ieguldītos līdzekļus pilnā apmērā, visticamāk, nespēs atgūt.

LETA

Citi šobrīd lasa

Šodien lielā ūdens iesvētīšana: pareizticīgie stāv rindā, lai gremdētos ledainajā Daugavā 63
Kad kāja sāp un rakete lido pret zemi. Mūsu Aļona pēc zaudējuma talantīgajai igaunietei Kontaveitai izstājas no "Australian Open" 11
Mazs zēns, neviena nepieskatīts, Pļavniekos izkrīt pa 3. stāva logu; viņu sniegā atraduši garāmgājēji 22
Pievienot komentāru