Augusta sākumā plāno pabeigt "Preses nama" bankrotu

Bizness
2012. gada 19. jūlijā 02:03
1.augustā uz noslēguma sapulci sanāks pirms diviem gadiem par maksātnespējīgu atzītās AS "Preses nams" kreditori, lai pabeigtu uzņēmuma bankrota procedūru, liecina šodien Maksātnespējas reģistrā veiktais ieraksts.

Kā paziņojumā norādījis "Preses nama" administrators Māris Sprūds, sapulcē kreditori tiks iepazīstināti ar administratora darbības pārskatu, tiks lemts par "Preses nama" debitoru parādiem, kā arī paredzēts apstiprināt maksātnespējas procesa stāvokļa risinājuma izpildi un pabeigt bankrota procedūru.

Tāpat paredzēts apstiprināt "Preses nama" maksātnespējas procesa noslēguma bilanci, gada pārskatu un maksātnespējas procesa izmaksas, kā arī ievēlēt kreditoru sapulces pārstāvi sapulces protokola parakstīšanai.

"Preses nama" noslēguma kreditoru sapulce paredzēta 1.augustā plkst.15 Antonijas ielā 7-2, 2.stāvā, Rīgā.

LETA jau ziņoja, ka "Preses nams" 2010.gada 4.februārī tika atzīts par maksātnespējīgu. Par uzņēmuma administratoru tiesa iecēla Sprūdu.

Pēc tam "Preses nama" kreditori vienojās sākt uzņēmuma bankrota procedūru un pārdot uzņēmumam piederošos aktīvus.

Uzņēmuma kopējā parādu summa bija vairāk nekā 21 miljons latu.

Sprūds jau maksātnespējas procesa sākumā pauda uzskatu, ka visu kreditoru prasības, visticamāk, netiks apmierinātas un arī "Preses nama" nodrošinātie kreditori ieguldītos līdzekļus pilnā apmērā, visticamāk, nespēs atgūt.

LETA

Izlasi

Pusdienas Černobiļas ēdnīcā, milzīgie sami un reaktors: aizliegtā zona tūristu acīm 8
Jauniete-bezdarbniece no Rīgas laimē lielu naudas summu. Daļu sola veltīt cēliem mērķiem 14
Tik tālu nu esam... par 400 eiro var nopirkt dubļu notašķītas luksusa zīmola bikses 4
Pievienot komentāru