Video
5.oktobrī izcēlās ugunsgrēks Rīgā, Maskavas ielā 231, kur dega neapsaimniekota trīsstāvu mūra ēka - kādreizējā alus darītava "Vārpa".

Īpašnieki grasās nojaukt šonedēļ degušo alus darītavu "Vārpa" 5

Bizness
2016. gada 7. oktobrī 13:56
Īpašnieki plāno nojaukt bijušās Rīgas alus darītavas "Vārpa" ēkas, kurās šonedēļ bija izcēlies ugunsgrēks, informēja Rīgas domes Īpašumu departamenta pārstāve Baiba Gailīte.

Viņa pastāstīja, ka bijušās alus darītavas "Vārpa" būves Maskavas ielā 231 un Ogres ielā 1 ir privātīpašums.

Īpašumu departaments 2013.gada 1.novembrī šīm ēkām noteica vidi degradējošas un cilvēku drošību apdraudošas būves klasifikāciju. Ņemot vērā nekustamā īpašumā (nedzīvojamo ēku kompleksa) vizuālo un tehnisko stāvokli, departaments vairakkārt vērsās pie īpašniekiem ar lūgumu sniegt viedokli par turpmākajām darbībām ar būvēm, norādot konstatēto būvju uzturēšanas trūkumu novēršanas termiņus.

Gailīte pastāstīja, ka departamenta rīcībā esošā informācija liecina, ka īpašnieki šobrīd saskaņo projektu būvju nojaukšanai un tuvāko mēnešu laikā plāno pilnībā īstenot būvju nojaukšanas projektu un sakārtot bijušās alus darītavas teritoriju.

Jau ziņots, ka 5.oktobrī izcēlās ugunsgrēks Rīgā, Maskavas ielā 231, kur dega neapsaimniekota trīsstāvu mūra ēka - kādreizējā alus darītava "Vārpa". Ēkai deguši bēniņi 120 kvadrātmetru platībā, kā arī jumts 230 kvadrātmetru platībā. Minētajā adresē arī reģistrēti nedaudz vairāk kā desmit uzņēmumi.

LETA / Foto: ekrānuzņēmums no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Latviešu čalis parāda, kā zibenīgi kļūt par zvaigzni feisbukā 22
  • Kādā viensētā atrod mirušu bezvēsts pazudušo Māri, kuru meklēja 4 mēnešus 4
  • Sieva Francijā pieķer vīru, kūtiņā seksuāli izmantojot savu vistu 8