Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Brīdinājums attiecas uz ierobežotu skaitu brīvi stāvošo gāzes plīšu, kas ražotas laikā no 2009.gada janvāra līdz 2011.gada oktobrim.

Brīdinājums "Bosch" gāzes plīšu lietotājiem Latvijā. Tās varot pat uzsprāgt 4

Bizness un ekonomika
2016. gada 10. oktobrī 16:03 2016. gada 10. oktobrī 16:03
Sadzīves tehnikas un instrumentu ražotājs "Bosch" brīdina par iespējamu sprādziena risku noteiktām brīvi stāvošām gāzes plītīm, liecina "Bosch" tehnikas izplatītāja "BSH Hushallsapparater AB filiāle Latvijā" izplatītais paziņojums.

Brīdinājums attiecas uz ierobežotu skaitu brīvi stāvošo gāzes plīšu, kas ražotas laikā no 2009.gada janvāra līdz 2011.gada oktobrim. Retos gadījumos gāzes savienojuma stiprinājums var būt bojāts, kā rezultātā var izplūst gāze, un retos gadījumos pastāv sprādziena risks, norādīts paziņojumā.

Lai izvairītos no jebkādas iespējamās bīstamības, potenciāli bojāto ierīču īpašniekiem ir nekavējoties jāizslēdz ierīces gāzes padeve un ir aizliegts to lietot līdz savienojuma stiprinājuma nomaiņai.

Uzņēmums piedāvā ikvienam attiecīgās ierīces īpašniekam savienojuma stiprinājuma bezmaksas nomaiņu, ko veiks sertificēts servisa inženieris. Nomaiņa tiks veikta ierīces īpašnieka mājās, tā ir bezmaksas un neparedz nekādas papildu izmaksas vai darbības, kas būtu jāveic klientam, informē uzņēmumā.

Lai noskaidrotu, vai brīdinājums attiecas uz mājsaimniecībā esošu "Bosch" gāzes plīti, to lietotāji ir aicināti veikt pārbaudi, sekojot instrukcijām, kas norādītas izplatītāja mājaslapā "https://www.gascookingsafety.com/lv-LV/?cid=gcsafety|oth||noc|bosch||||lightbox|lv-LV".

Kā aģentūrai LETA norādīja "BSH Home Appliances AB" mārketinga vadītāja Maja Vikmane Ulriha, Latvijā kopumā pārdotas 940 šāda veida "Bosch" gāzes plītis. Savienojuma stiprinājuma nomaiņai pieteikušies vien daži lietotāji.

"BSH Hushallsapparater AB filiāle Latvijā" dibināta 2007.gadā, un tā pilnībā pieder Vācijas koncerna "Bosch" meitasuzņēmumam Zviedrijā "BSH Home Appliances AB".

LETA/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Fotoreportāža: kā tapa un cik izmaksāja Latvijas valsts svētku salūts? 21
Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā 3
Robežsargi atvainojas Rīgas lidostas pasažieriem par vakar notikušo 4
Skatīt visus komentārus